Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Müzik Ve Sanat Kartepe'de!

Kartepe Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu tarafından düzenlenen yılsonu konseri büyük bir ilgiyle izlendi. Kartepe Belediyesi Türk Sanat Müziği Konseri Şef Aysel Demircan yönetiminde Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde sahnelendi.

Müzik Ve Sanat Kartepe'de!

Kartepe Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu tarafından düzenlenen yılsonu konseri büyük bir ilgiyle izlendi.

Kartepe Belediyesi Türk Sanat Müziği Konseri Şef Aysel Demircan yönetiminde Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Düzenlenen konser büyük bir ilgiyle izlendi. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın ev sahipliğinde belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve Kartepeliler konseri izlediler.

RUHUMUZU BESLEYEN NAĞMELER

Konser öncesinde Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Şarkılar bizi söyler, Biz de eşlik ederiz... Şef Aysel Demircan ve yönetimindeki Türk Sanat Müziği Korosu, icra ettiği eserler ile bu gece gönül telimize dokundu. Üçüncü defa konser verilmektedir. Pandemi, deprem gibi etkenlerden dolayı konserlerimize ara vermiştik. Yaptığımız en güzel etkinliklerden bir tanesi ile bir aradayız. Sizlerin sesiyle dinleniyoruz. İnşallah uzun yıllar bir arada oluruz. Ruhumuzu besleyen nağmeler ile bizlere unutulmaz bir gece yaşatan sanatçılarımıza teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *