Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Mutlu’dan Başiskeleli Annelere Müjde!

SP Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu Başiskeleli annelere seslenerek, ‘Her gün düzenli olarak çocuklarımıza belediyemizce beslenme kitleri dağıtacağız. Beslenme saati artık dertlenme saati olmayacak. ’ dedi.

Mutlu’dan Başiskeleli Annelere Müjde!

SP Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu Başiskeleli annelere seslenerek, ‘Her gün düzenli olarak çocuklarımıza belediyemizce beslenme kitleri dağıtacağız. Beslenme saati artık dertlenme saati olmayacak.’ dedi.

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, seçim çalışmalarına hızla devam ederken okul çağında çocukları olan anneleri de unutmadı. Sadece halka yönelik projelerine bir yenisini daha ekleyen Mutlu, ‘Başiskele’mizin çok kıymetli annelerine seslenmek istiyorum. Okullarda çocuklarımızın beslenme saati artık dertlenme saati olmayacak. Her gün düzenli olarak çocuklarımıza belediyemizce beslenme kitleri dağıtacağız. Çocuklar bizim geleceğimiz, her şeyimiz. Aynı zamanda Başiskele’mizin birçok yerinde kreşler açacağız, çocuklarımızı geleceğe hep beraber taşıyacağız.’ şeklinde müjde verdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *