Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Mutlu: Belediye Malı Yetim Hakkı Kadar Kutsaldır

SP Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, ‘Bizim anlayışımızda belediye malı yetim hakkı kadar kutsaldır. Nasıl ki yetim hakkı yiyenin karşısında dimdik duruyorsak, belediyenin bir kuruş hakkına göz dikeninde karşısında dimdik duracağız. ’ dedi.

Mutlu: Belediye Malı Yetim Hakkı Kadar Kutsaldır

SP Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, ‘Bizim anlayışımızda belediye malı yetim hakkı kadar kutsaldır. Nasıl ki yetim hakkı yiyenin karşısında dimdik duruyorsak, belediyenin bir kuruş hakkına göz dikeninde karşısında dimdik duracağız.’ dedi.

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, önceki gün sosyal medya hesabından yayınladığı video mesaj ile Başiskele halkına seslendi. Mutlu açıklamasında, ‘Daha önce nasıl tüm kesimlerden oy aldıysam, İnşallah yine her kesimin ve tüm halkımızın oylarıyla başkan olacağım. Halkımızla kurduğumuz bu gönül ittifakına asla halel getirmeyeceğim. Belli bir zümreye, belli bir kesime rant taşıyıcısı asla olmayacağıma söz veriyorum’ şeklinde konuştu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *