Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Mutlu: ‘Başiskele’de Yeni Dönemin Başlangıcı Biz Olacağız’

SP Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, seçim çalışmalarına Yuvacık’ta devam etti. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Mutlu, ‘Başiskele’de yeni dönemin başlangıcı biz olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın’ dedi.

Mutlu: ‘Başiskele’de Yeni Dönemin Başlangıcı Biz Olacağız’

SP Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, seçim çalışmalarına Yuvacık’ta devam etti.

Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Mutlu, ‘Başiskele’de yeni dönemin başlangıcı biz olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın’ dedi.

YUVACIK’TA GÖVDE GÖSTERİSİ

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, seçim çalışmalarına tüm hızıyla ve halktan aldığı enerjisiyle devam ediyor. Yuvacık programında sevgi seliyle karşılaşan Mutlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle partili kadınlar, meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları ile birlikte adeta gövde gösterisi yaptı. 

KADINLAR GÜNÜNÜ UNUTMADI

Program öncesi gece geç saatlere kadar çiçek hazırlama ekibine katılan Mutlu, ‘Bu gece bize uyku yok. Ne yapsak haklarını ödeyemeyeceğimiz kadınlarımız için bir gece uykusuz kalmışız çok mu? 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için çiçeklerimizi ellerimizle hazırlıyoruz” şeklinde konuştu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *