Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Mustafa Güden: “Atamızı Şükran, Minnet Ve Rahmetle Anıyoruz”

...

Mustafa Güden: “Atamızı Şükran, Minnet Ve Rahmetle Anıyoruz”

Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Güden Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 85'nci yıl dönümünde yazılı bir mesaj yayınladı.

Güden; Yayınladığı mesajında Atatürk'ün önderliğinde büyük Türk Milleti'nin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza kadar yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur.

"İstiklal Savaşımızın Başkomutanı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 85. yılında saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Tarihte iz bırakan çok az kahramandan biri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, çağının çok ilerisinde bir bakış açısına ve kavrayışına sahiptir. Bu yönüyle dünya gerçeklerine olan hâkimiyeti ve karakterine sindirdiği millet sevgisiyle hayatını ve hizmetlerini Türk Milletine adamıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü tarihe iz bırakan bir lider ve komutan yapan en büyük özelliği ise Milletine duyduğu sonsuz güven ve inançtır.

10 Kasım günleri, sadece Gazi Mustafa Kemal’i anma ve onun ebediyete irtihalinin üzüntüsünü yaşama günleri değildir. Her 10 Kasım, Büyük Önder’in bize bıraktığı en değerli emanet olan Türkiye Cumhuriyeti’ne sonsuza kadar sürecek sarsılmaz bağlılığımızın bir kez daha pekiştiği gündür.  Varlığımıza, birlik ve beraberliğimize göz diken bütün şer odaklarını dün olduğu gibi bugün ve bundan sonra da tarihin tozlu sayfaları arasına gömme kudretine sahip olduğumuzu bize gösteren ve böylece varlığımıza kastedecek düşmanlarla nasıl mücadele edeceğimizi öğreten eşsiz kahraman Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizle gazilerimiz Milletimizin sinesinde ilelebet yaşayacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle, hayatını ve mücadelesini yüce Türk Milletinin varlığına adayan, önünde bütün dünyanın saygıyla eğildiği Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 85. yılında saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. Ruhu şâd olsun!" ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *