Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Lösemiyi Yendiler, Sıra Hayallerinde

Körfez Belediyesi’nin özel konukları vardı.

Lösemiyi Yendiler, Sıra Hayallerinde

Körfez Belediyesi’nin özel konukları vardı.

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın (LÖSEV) İstanbul Koordinatörlüğü, yöneticileri, yanlarında lösemiyi yenmeyi başaran çocuklarla birlikte 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Körfez Belediyesi’ni ziyaret etti. LÖSEV yöneticileri ile birlikte çocukları meclis salonunda ağırlayan Başkan Yardımcısı Osman Yurt, ziyaretin anlamına değindi.

LÖSEV’İN 24. YAŞINI KUTLADILAR

Ziyarette LÖSEV İstanbul Koordinatörü Ayşe Ertuğrul, Aktif İletişim Yönetmeni Yaprak Çalıkıran, Aktif İletişim Yardımcısı Gizem Ulutaş, Sosyal Hizmet Uzmanları Berfin Selen Keleş ve Şeymanur Erbil ile Körfez Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Gülal da yer aldı. Başkan Yardımcısı Osman Yurt’un misafir ettiği heyette, iyileşerek sağlığına kavuşan çocuklar ve aileleri de eşlik etti.

KÖRFEZ BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR ETTİLER

Ziyaretin 8 Kasım’a denk gelmesi nedeniyle, LÖSEV’in kuruluşunun 24. yılı için pasta kesildi. Buluşmada, çocukların tedavi süreçleri ve LÖSEV’in ülke genelindeki yardım çalışmaları konuşuldu. Başkan Yardımcısı Osman Yurt’un çalışmaları konusunda teşekkür ve tebriklerini ilettiği dernek üyeleri, Körfez Belediyesi’nin destekleri ve misafirperverliği için duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

ŞARKILARLA KUTLADILAR

Lösemi ile mücadelesinde zafere ulaşan ve bu zaferi söyledikleri şarkılarla kutlayan çocuklar, sırasıyla meclisteki başkan koltuğuna oturdular. Burada geleceğe dair hayallerinden bahseden çocukların mutlulukları görülmeye değerdi. Meclis salonunda gerçekleşen ziyaret sonrasında çocuklara küçük birer hediye takdim edildi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *