Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Lokma Bus’un Açılışını Hürriyet Ve Köse Birlikte Yaptı

İzmit Fethiye Caddesi’nde hizmete giren Lokma Bus’un açılışını İzmit Belediyesi Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve İzmit Belediyesi’nin unutulmaz Başkanlarından Erol Köse …

İzmit Fethiye Caddesi’nde hizmete giren Lokma Bus’un açılışını İzmit Belediyesi Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve İzmit Belediyesi’nin unutulmaz Başkanlarından Erol Köse birlikte yaptı.

Geçtiğimiz günlerde İzmit Fethiye Caddesi Ömerağa Mahallesi No: 56’da hizmet vermeye başlayan Lokmabus’un resmi açılışı gerçekleşti. Açılış törenine İzmit Eski Belediye Başkanı Erol Köse, CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İzmit Meclis Üyesi Birol Sağlam, CHP İl Yöneticisi Nuri Top katıldı. 

MARTIN SONUNDA HERŞEY DAHA GÜZEL OLACAK

Müzeyyen Nalkesen Aslan ve Turan Nalkesen’in sahibi olduğu Lokma Bus açılış kurdelesini İzmit Eski Belediye Başkanı Erol Köse ve Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet birlikte kesti.  Açılış kurdelesini kesen Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet; “Böyle güzel bir işletmeyi İzmit'e kazandıran Müzeyyen Nalkesen Aslan ve Turan Nalkesen'e teşekkür ediyor, hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum. Martın sonunda birlikte her şey daha güzel olacak” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *