Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kürekçi, Adayları, Sempozyuma Davet Etti

TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu tarafından 2007 ve 2011 yıllarında gerçekleştirilen Kocaeli Kent Sempozyumlarının devamı bu gün(C…

Kürekçi, Adayları, Sempozyuma Davet Etti

TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu tarafından 2007 ve 2011 yıllarında gerçekleştirilen Kocaeli Kent Sempozyumlarının devamı bu gün(Cumartesi) yapılacak. TMMOB İKK Sekreteri Murat Kürekçi, siyasi partilerin adaylarını da davet etti.

Önümüzdeki aylarında yapılacak III. Kocaeli Kent Sempozyumu hazırlık çalışmaları kapsamında ‘31 Mart 2019 Yerel Yönetim Seçimleri’ öncesi başta Belediye Başkan ve Meclis Üyesi Adayları olmak üzere Kocaeli halkının ilgisine sunulacak ‘Kentimizin Yönetim Anlayışı’, ‘Kent Sorunlarımız-Çözüm Önerileri’ ile ‘Yerel Yönetimler ve Kadın’ konularının ele alınacağı 3 adet panel düzenlenmesi ile ‘TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu Yerel Yönetimler Bildirgesi’nin kent kamuoyuyla paylaşılacak. Program aşağıdaki gibidir.

1. PANEL: Kent ve Demokrasi

23 Şubat 2019 - 14:00-17:00 - Mimarlar Odası Taş Bina

2. PANEL: Kocaeli Kent Sorunları-Çözüm Önerileri                                                                                     - Kentleşme (İmar Planları, İmar Uygulamaları, Kentsel Dönüşüm vs,)                            

- Sanayi-Çevre-Halk Sağlığı

- 02 Mart 2019 - 4:00-17:00 - Mimarlar Odası Taş Bina

3. PANEL: Kent, Yerel Yönetimler ve Kadın

-09 Mart 2019 - 14:00-17:00 - Mimarlar Odası Taş Bina

4. TMMOB Kocaeli İKK Yerel Yönetim Bildirgesi

- 09 Mart 2019 - 14:00-17:00 - Mimarlar Odası Taş Bina

ADAYLARI DAVET ETTİ

Panelle ilgili bilgi veren MMO Kocaeli Şube Başkanı ve TMMOB İKK Sekreteri Murat Kürekçi, “23 Şubat 2019 Cumartesi günü saat:14.00 de Mimarlar Odası Taş Binada gerçekleştirilecek olan "Kent ve Demokrasi" temalı 1. panele Kadıköy Belediye Başkanı İnşaat Mühendisi Aykurt Nuhoğlu ve Şehir Plancıları Odası 25. Dönem Başkanı Prof. Dr. H. Tarık Şengül katılacak. Belirtilen etkinliklerimizin Büyükşehir/İlçe Belediye Başkanı ve Meclis Üyesi Adaylarınıza katılımlarının kentimiz açısından önemli ve yararlı olacağını düşünmekteyiz. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin kocaeli halkına ve ülkemize barış, huzur ve mutluluk getirmesi dileklerimle etkinliklerimize tüm partilerin Büyükşehir/İlçe Belediye Başkanı ve meclis üyesi adayları ile Kocaeli Halkını davet ediyorum” dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *