Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kurbanlıklar Modern Hayvan Pazarında İzmitlileri Bekliyor

Her sene olduğu gibi besiciler bu sene de İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı’nda alışveriş için İzmitlileri bekliyor.

Kurbanlıklar Modern Hayvan Pazarında İzmitlileri Bekliyor

Her sene olduğu gibi besiciler bu sene de İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı’nda alışveriş için İzmitlileri bekliyor.

İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı, hem üreticiye hem de alıcıya en ideal şartlarda hizmet vermeyi bu Kurban Bayramı öncesinde de sürdürüyor. Temizlik ve sağlık koşullarının en üst seviyede tutulduğu Modern Hayvan Pazarı’nda besiciler, İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı’nda alışveriş için İzmitlileri bekliyor.

BAYRAMIN İLK GÜNÜNE KADAR SATIŞ

Farklı illerden gelen kurbanlık hayvanlar İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan veteriner hekimler tarafından sağlık kontrollerinin yapılmasının ardından tesise alınıyor.  Temizlik ve sağlık koşullarının en üst seviyede tutulduğu Modern Hayvan Pazarı’nda besiciler, bayramdan önce başladıkları satışlarını bayramın ilk gününe kadar sürdürebilecek.

GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALIŞVERİŞ YAPABİLİRLER

İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı’na gelen kurbanlık hayvanlar pazara kabul edilirken İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan veteriner hekimler tarafından küpe numarasına, pasaportuna ve sevk belgelerine bakılıyor ve sağlıklı olup olmadıkları kontrol ediliyor. Tüm vatandaşlar İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı’ndan gönül rahatlığıyla gelerek dilediğince kurbanlarını alabilirler.

RİNG SERVİS HİZMETİ BAŞLADI

Kurbanlık alacak olan vatandaşlar için de bir çalışma başlatan İzmit Belediyesi, Modern Hayvan Pazarı’na ilçe içerisinden gitmek isteyenler için ring servisi hizmeti sunuyor. İzmit Belediyesinin kurban pazarına giden ring servisleri; Milli İrade Meydanı Yanyol, Şehit Rafet Karacan Bulvarı, Kandıra Sapağı, E-5 Karayolu, Kandıra Yolu, Solaklar Sapağı ve Modern Hayvan Pazarı güzergâhını takip ediyor. Saat 11.00’de Milli İrade Meydanı’ndan harekete başlayacak ring servisleri son olarak saat 16.00’da İzmit’e doğru dönüşe geçecek.

HAREKET SAATLERİ

İZMİT KALKIŞ

11.00 - 13.00 - 15.00

KURBAN PAZARI KALKIŞ

12.30 - 14.30 - 16.00

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *