Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Küpçü: Bizimki 40 TL Değil Ücretsiz!

İzmit Bediyesinin hizmete geçirdiği ve 3 cesit yemeğin 40 TL'ye satıldığı Kent Lokantasında atıfta bulunan BBP İl Koordinatörü Metehan Küpçü, "Biz Umuttepe Kampüsümüzde 40 TL'ye değil ücretsiz olarak yemek veriyoruz. " dedi.

İzmit Bediyesinin hizmete geçirdiği ve 3 cesit yemeğin 40 TL'ye satıldığı Kent Lokantasında atıfta bulunan BBP İl Koordinatörü Metehan Küpçü, "Biz Umuttepe Kampüsümüzde 40 TL'ye değil ücretsiz olarak yemek veriyoruz." dedi.
 
İzmit Belediyesi geçtiğimiz günlerde Kent Lokantasında özellikle dar gelirli vatandaşlar ve öğrenciler için hizmete almıştı. Bu hizmetten memnun kalan vatandaşlar her gün 3 çeşit yemeği 40 TL'ye yiyebiliyor. İzmit Belediyesinin bu hizmetini eleştiren BBP İl Koordinatörü Metehan Küpçü, Alperen Ocaklarının Umuttepe Kampüsünde yemek hizmetini ücretsiz verdiklerini belirtti. 

'3 BİN ÖĞRENCİYE ÜCRETSİZ'

Konuyla ilgili açıklama yapan BBP Kocaeli İl Koordinatörü Metehan Küpçü: "Alperen Ocakları Aşevimizde yemek öğrenci kardeşlerimize ücretsiz, 40 TL değil! Aşevimizde her gün saat 11.00 ile 18.00 arasında 3 bin öğrenciye ücretsiz şekilde yemek veriliyor. Öğrenciler yemek hizmeti dışında aşevi binasında yer alan kütüphane kısmında kitap okuyabiliyor, ders çalışabiliyor ve çıktı alabiliyorlar. Öğrenciler yerleşkede ders zamanları dışında televizyon izleyebiliyor, bilardo veya oyun konsolu alanında zaman geçirebiliyor. Alperen Ocakları Umuttepe Yerleşkemiz saat 22.00’ye kadar hizmet veriyor. Yerleşkede çay ve kahve de ücretsiz olarak sunuluyor. Taktir sizin..." ifadelerini kullandı. 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *