Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

KOTO’nun Mezunları Pilav Günü’nde Buluştu

Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Lisesi’nin mezunları Pilav Günü’nde buluştu.

KOTO’nun Mezunları Pilav Günü’nde Buluştu

Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Lisesi’nin mezunları Pilav Günü’nde buluştu.

Kocaeli Ticaret Odası’nın, nitelikli ara eleman ihtiyacına cevap vermek amacıyla mesleki eğitime kazandırdığı Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin mezunları, Pilav Günü’nde bir araya geldi. Okulun mezunlar derneği tarafından düzenlenen etkinliğe, Türkiye’nin birçok ilinde eğitim ve iş hayatına devam eden mezun öğrencilerin yanı sıra Kocaeli Milli Eğitim Şube Müdürleri Hayati Aydın, Sinan Taş, KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Hüseyin Gezer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Fikret Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Ziya Uludüz, Meclis Üyesi Muhammet Ertürk, Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Eyüp Akyüz, Okul Müdürü Coşkun Cebeci ve öğretmenler katıldı.

BAŞKAN BULUT: GURUR DUYUYORUZ

310 öğrencinin katıldığı etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Enes Boyacı, yoğun ilgi dolayısıyla teşekkür ederek dernek çalışmalarını anlattı. KOTO Başkanı Necmi Bulut da mezun öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada mezun öğrencilerle gurur duyduklarını belirterek, “Bazı öğrencilerimiz üniversitelerde öğrenim hayatına devam ederken, bazı öğrencilerimiz iş hayatının önemli bir parçası olmuş durumda. Derneğimiz vasıtası ile her biriniz ile görüşüyor, birlik ve beraberliğimizi sürdürüyoruz. Gerek eğitim- gerekse iş hayatındaki başarılarınızla gurur duyuyoruz” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *