Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Koto’dan Vali Yavuz’a Ziyaret

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Hüseyin Gezer ve beraberindeki Oda heyeti, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ile bir araya geldiSeçim sürecini tamamlayan Kocaeli Ticaret Odası, protokol ziyaretlerine devam ediyor.

Koto’dan Vali Yavuz’a Ziyaret

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Hüseyin Gezer ve beraberindeki Oda heyeti, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ile bir araya geldi

Seçim sürecini tamamlayan Kocaeli Ticaret Odası, protokol ziyaretlerine devam ediyor. KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Hüseyin Gezer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Volkan Yılmaz, Murat Barış, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ömer Efe, Yusuf Ziya Uludüz, Abdurrahman Çuhadar, Abdurrahman Kaya, Hızır Fatih Sarıoğlu, Yıldırım Yılmaz, Tahsin Can Kuşkan, Meclis Başkan Yardımcısı Fikret Yıldırım ve Meclis Katip Üyesi Kübra Öter’in yer aldığı Oda heyeti, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti.

‘KOTO İLE SÜREKLİ İLETİŞİMDEYİZ’

KOTO heyetini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Yavuz, Kocaeli Ticaret Odası ile sürekli bir iletişim halinde olduklarını ve iş insanlarının taleplerine üst düzeyde önem verdiklerini ifade ederek, Başkanlar Bulut ve Gezer nezdinde, Oda’nın seçilmiş tüm organ üyelerine tebriklerini iletti. Ziyarette yaptığı konuşmasında, seçim süreci hakkında bilgi veren Başkan Bulut, gelecek dönem projeleri ile ilgili de detaylı bilgiler paylaşarak, iş dünyasına destekleri dolayısıyla Vali Yavuz’a teşekkür etti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *