Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Köşe Yazıları ve Yazarlarımız

Avrupa Gençlerimizi Çalıyor Haberiniz Var Mı?

Değerli dostlar;Son günlerde sık sık duyduğum bir konu var ki gençlerimiz Avrupa'ya akın akın gidiyor. Akın akın gidiyor dediğime bakmayın aslında sessiz sedasız gidiyor. Gitmeyenler de valizlerini topluyor. Valizde ne var derseniz.

Benden Söylemesi; Sağlık Çalışanları Mutlu Değil

Sağlık Çalışanlarının bitmeyen sorunları var. 25 yıllık meslek hayatımda hiç bir zaman sağlık çalışanlarını mutlu görmedim. Mutluluktan kastım mesleki olarak huzurlu görmedim. İçlerinde bir ateş yanıp durur sağlık çalışanlarının.

EYT Sağlık Çalışanlarına Hayal

Hekimlerin dışındaki Sağlık çalışanlarının hak kayıpları saymakla bitmiyor. Bitmeyecektir de. Sağlık çalışanları uzun yıllardır üvey evlat muamelesi görürler. Bunun çok sayıda sebebi var. Ben bunları tek tek yazmayayım.

İşimiz Gücümüz Siyaset Var-Sa Yok-sa Siyaset

Varsa yoksa siyaset. Eskiden yaşlı insanların, konuşulmasından veya tartışılmasıdan bıktıkları tek konunun siyaset olduğunu duyardım. İşiniz gücünüz kalmadı. Varsa yoksa politika varsa yoksa siyaset derlerdi.

Afet Bakanlığı Kurulmalı: Tahir Büyükakın'da Bakan Olmalı !

Depremle ilgili söylenecek yazılacak çok şey var. Çoğu kurumlar sınıfta kaldı. Kimi kurumlar çuvalladı. Kimileri reklam yapmadan çalıştı. Bazıları logo,marka, reklam yapmaktan başka bir şey yapmadı.

Acıbadem Kocaeli Hastanesi Kapatılıyormuş

Kocaeli'de hiç bir özel hastane kapanmamalı.