Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Köşe Yazıları ve Yazarlarımız

Acıbadem Kocaeli Hastanesi Kapatılıyormuş

Kocaeli'de hiç bir özel hastane kapanmamalı.

Kime Sorsan Herkes Mutsuz..

Gelişmekte olan ülke olmanın kaderini mi yaşıyoruz?Herkes mutsuz, herkes öfkeli, herkes huzursuz, dertli, gamlı, isyankar, asi.

Anestezi Teknikeri Ve Teknisyeni Diye Bir Şey Duydunuz Mu?

Duydunuz tabi ki, biliyorsunuz. Belki bazılarınız yakından gördü. En zor gününüzde nefesinizi hissetti. Ameliyatınız öncesi elinizi tuttu ve güven içinde uykuya geçmeniz için muhabbet etti.

Göç İle Sağlık Sistemindeki Bütün Kazanımları Kaybettik Mi?

Göç, Demografik yapımızı ve Sağlık Verilerimizi değiştirebilir, büyük riskler oluşturabilir. Tamamen kaybedebiliriz. Avrupa birliği standartlarımız risk altına girebilir.

İzmit Belediyesi Sivil Toplum Kuruluşları Yerleşkesi İle Teşekkürü Hak Etti

Çok uzun yıllardır Sivil Toplum Kuruluşları' nın içerisinde üye sıfatı ile başlayıp, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyesi olarak görevler yaptım.

Kocaeli Büyükşehir'e Ulaşım için bir Teşekkür birde sitem

Kentimizin çok sayıda problemleri var kuşkusuz. Yerel Yöneticilerimiz bunları çözmek için çok fazla enerji harcıyorlar Allah razı olsun. Bu sorunlardan biride Ulaşım problemleri. Uzun zamandır ulaşım için Belediye ve Halk otobüslerini kullanıyorum.