Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Köşe Yazıları ve Yazarlarımız

Bırakın Bu Aşkı Biz Yaşayalım…!

Başlangıçlar heyecanlıdır. Biz de bu heyecana kapılıp tam 6 yılını dolduranlardanız…Evet dile kolay, Kocaeli Paraf Haber Sitesi’ni açtığımızdaki yaşadığımız heyecanı bugün de 6'ncı yaşına girerken yaşıyoruz. Dile kolay tam 6 yıl.

Aaaa Hemşerilerimizi Liste Başı Yapmışlar!!

Bir yıldan fazla bir zamandır konuşulan ve nihayetinde 14 Mayıs 2023 olarak açıklanan seçimlere tam tamına 33 gün kaldı. Türkiye 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak seçimler için yeniden sandık başına gidecek.

En Şık Kıyafetimi Giyip 11 Şubat'ta Gala'da Olacağım

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in üzerinde heyecanla çalıştığı ‘Leyla Hanım’ belgesi, dün akşam Dernekler Yerleşkesinde düzenlenen program ile basın mensuplarına tanıtıldı.

Annem Ve Küpeleri...

Hepimiz farkına olmadan gelecek için hep planlar yaparız; ancak geleceğin bizler için hazırladığı planları hiç hesaba katmayız. 2023'e sayılı saatler kaldı. Yeni yıla girerken bu yılın sonunda annemi kaybedeceğimi hiç düşünemezdim.

'Çirkin Öğretmen'

Eğitim bir kova doldurmak değil, ateş yakmaktır.

Akıllı Tahtaya Değil Camiye İhtiyacımız Var!

Geçtiğimiz hafta Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, ilk kez ilimize gelerek Cumhuriyetimizin 99. yıl anısına kurulacak olan 99 KODELİ Robotik Kodlama Atölyesinin tanıtım törenine katıldı.