Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Körfez’de Aşıklarla Türkü Dolu Gece

Körfez Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında Aşıklar Gecesi düzenledi.

Körfez’de Aşıklarla Türkü Dolu Gece

Körfez Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında Aşıklar Gecesi düzenledi.

Esentepe Mahallesi’nde bulunan Aşıklar Çadırı’nda gerçekleştirilen etkinliğe; Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yurt, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İLGİ İLE İZLENDİ

Aşık Erol Ergani’nin moderatörlüğünde gerçekleştirilen etkinlikte; Aşık İhsan Yavuzer, Aşık Abdullah Çayıroğlu, Aşık Muhsin Özkılıç, Aşık Habip Omurca ve Şair Seyrani sazları ve sözleri ile renk kattı.  Körfez Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanan geceye katılım hayli fazla olurken, aşıkların atışması da ilgi ile izledi.

BAŞKAN SÖĞÜT’E TEŞEKKÜR

Başkan Yardımcısı Osman Yurt, aşıklık geleneğini yaşatmak adına bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceklerini belirtirken, Aşık Erol Ergani de Körfez Belediyesi’ne teşekkür etti. Ergani, “Başkanımız Şener Söğüt’e teşekkür etmek istiyorum. Kendisi gerçekten böyle güzel bir otağda sizlerle buluşmamızı sağladı” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *