Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaman: 100. Yılı Büyük Gururla Yaşıyotuz

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Kocaman: 100. Yılı Büyük Gururla Yaşıyotuz

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100.yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Kocaman mesajında; Türkiye Cumhuriyeti laik, demokratik ve sosyal hukuk devleti olmanın sağladığı güçle, milletimizin fazlasıyla layık olduğu aydınlık bir geleceğe doğru hızla yol almaktadır. Ülkemize, şehrimize, ilçemize yapılan her yatırım, hizmet, proje bizi her geçen gün Mustafa Kemal Atatürk´ün gösterdiği “Türkiye´yi muasır medeniyetler seviyesi üzerine çıkartmak” hedefine doğru yaklaştırmaktadır.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Cumhuriyetimizin 100.yılını büyük bir gururla kutluyoruz. Şanlı bayrağımızın altında özgürce yaşamanın, tam bağımsız bir Türkiye olmanın gururu ve huzurunu yaşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, 15 Temmuz şehitlerimiz ve bu ülke için can veren tüm şehitlerimize rahmet ve minnetle anıyorum.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *