Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaelispor'a Sevindikli'de Yeni Tesis

Körfez Burunda Tesislerinde çalışmalarını sürdüren Kocaelispor Sevindikli'ye yapılması planlanan yeni tesis için Büyükşehir ile görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Kocaelispor'a Sevindikli'de Yeni Tesis

Körfez Burunda Tesislerinde çalışmalarını sürdüren Kocaelispor Sevindikli'ye yapılması planlanan yeni tesis için Büyükşehir ile görüşmelerin devam ettiğini söyledi. 

Kocaelispor'un bugün tabelasını taktığı ve yeni faaliyete geçirdiği sahildeki eski lunasan kafedeki sosyal tesislerinde ilk toplantısını yaptı. Başkan Koyun ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı basın toplantısında kamuoyunun merakla beklediği açıklamaları yaptı. 

KOCAELİSPOR TABELAYI TAKTI

Kocaelispor Kulüp Başkanı Engin Koyun yeni kulüp binasında basın toplantısı düzenledi. Gündemin değerlendirildiği toplantıda yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Başkan Koyun yaptığı konuşmada şunları söyledi:

BAŞKAN BÜYÜKAKIN'A ÖZEL TEŞEKKÜR 

"Burası özel bir şahsa ait alandı. Büyükşehir Belediye Başkanımız ile görüşmelerimiz sonucunda Kocaelispor’a hizmet eden bir mekan oldu. Önemli bir kazanım olarak görüyorum. Uzun yıllar şehir içerisindeki ufak binayı saymazsak markaya ait, markayı temsilen bir kulüp binamızın olmaması üzücüydü. Bu bina bundan sonra Kocaelispor’a hizmet edecek. Fiziki şartları şuanda uygun değil ama en kısa sürede olacak. Müze, store ve kafe burada hizmet verecek. Projemizi tamamladık. Büyükşehir'e sunacağız. Onların önderliğinde burayı kulübümüze kazandıracağız. Büyükşehir Belediye Başkanımıza özel teşekkür ediyorum dedi.

DERİNCESPOR ARTIK KOCAELİSPOR'UN PİLOT TAKIMI

Kocaelispor’un bir pilot takımı olsun istiyorduk. Basın mensubu arkadaşlarımız da bize destek oldular. Yönetim kurulumuzla birlikte güzel bir projeyi hayata geçirdik. Yanlış anlayıp peşkeş çekiliyor diyenler oldu. İki yıl bekledik ve bu projeyi hayata geçirdik. Derince artık Kocaelispor’un pilot takımı. Derincespor'un tüm ihtiyaçlarını artık Kocaelispor karşılayacak. Kocaelispor’da kim oynayıp faydalanıyorsa Derince'de oynayanlarda aynı imkanlardan faydalanacak.

BİRÇOK ÇOCUĞUMUZ ŞEHRİMİZİN A TAKIMINDA OYNAMANIN GURURUNU YAŞAYACAK

Alt yapıda çok önemli işler yaptık. Tüm ihtiyaçlar karşılanıyor. Alt yapıdaki çocuklarımız A takımdaki imkanların tamamından faydalanıyor. Orada yaptığımız yatırımların meyvelerini birbir almaya başladık. Bunlar Kocaelispor’umuzun geleceği. Talep edilen teknik heyet ve sağlık ekibi sorununu da hallettik. Artık alt yapı uzak deplasmanlara uçakla gidip konaklıyorlar. Bu desteğin yansımalarını görüyoruz. Birçok çocuğumuz şehrimizin A takımında oynamanın gururunu yaşayacak. İki gencimiz milli takımlara gitti. Bu güzel bir duygu.

BEKLEDİĞİMİZ ŞAMPİYONLUĞU HEP BİRLİKTE YAKALAYACAĞIZ

İki yıl önce şampiyon yapan yönetim geçen sezon maalesef küme düşürdü. Hatalarımızı bildiğimizi söyledik ve camiadan özür diledik. Takımımız iyi gidiyor. Ligde çok iyi durumdayız. İnanıyorum ki hak ettiğimiz beklediğimiz şampiyonluğu hep birlikte yakalayacağız. Takımımıza bu günden sonra çok daha fazla destek olmalıyız. Bir hafta boyunca bilet mağduriyeti yaşandı. Çocukların da alın teri var. Takımın başarısını da ön plana çıkarmak gerekir. Bizden kaynaklı olmayan bir sebepten dolayı sorunlar yaşandı. Yine yönetim olarak sorumluluk bizlerin. Bunun için özür diledik. O gün kapıda kalan seyircimizin tamamını da içeri ücretsiz olarak aldık.

ADAY ÇIKARSA BAŞTACIMIZ

Ayın 19'unda kongre var. İlk oturum olmazsa iki ay içerisinde hangi hafta sonu olursa o zaman yapacağız. 19'unda olması için çalışmalar yapacağız. Üyeleri arayıp davet edeceğiz. Uzatmanın manası yok. Bir an önce kongreyi yapmamız gerekiyor. Aday çıkarsa hayırlısı olsun. Üyelerin kararına saygı duyacağız.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KOCAELİSPOR’UN EN BÜYÜK ŞANSI

Tesisler için yeni gelişmeler var. Sevindikli'de harika bir yerimiz var. Stada ve havalimanına yakın olacak. Harika bir noktada diyebiliriz. Burayla ilgili yakında kazmayı vuracağız. Detaylı açıklamayı Büyükşehir Belediye Başkanımız yapacak. Kendisinden de büyük destek gördük. Kazmayı yakında vuracağız. Büyükşehir Belediyesi, Kocaelispor’un en büyük şansı kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Karınca kararınca diğer belediyeler de yardım ediyor. Onlara da teşekkür ederim. Yönetimdeki arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim."

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *