Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaelispor, Ertuğrul Sağlam'a Emanet

Kocaelispor iki gün önce prensip anlaşmasına vardığı ünlü teknik adam Ertuğrul Sağlam ila bugün resmi sözleşme imzaladı. Brunga Tesisleri’ndeki törene yerel ve ulusal basının ilgisi büyüktü.

Kocaelispor, Ertuğrul Sağlam'a Emanet

Kocaelispor iki gün önce prensip anlaşmasına vardığı ünlü teknik adam Ertuğrul Sağlam ila bugün resmi sözleşme imzaladı. Brunga Tesisleri’ndeki törene yerel ve ulusal basının ilgisi büyüktü. Sağlam, kendisini 2 yıllığına Yeşil-Siyahlı renklere bağlarken çok mutlu gözüktü.

Kocaelispor Kulübü, bugün yeni teknik direktör Ertuğrul Sağlam için Körfez’deki Brunga Tesisleri’nde imza töreni düzenledi. İmza törenine Başkan Engin Koyun, yönetim kurulu üyeleri Ekrem Can, Veli Başkurt, Ahmet Şahin, Tuncay Arıcan, Vural Yıldız, Zeynel Abidin Akyol, Yaşar Arslan, Metin Dan, Osman Özsoy, Çetin Zerenoğlu, Orhan Dönmez, Rafet Kırgız, Selim Ordulu ve çok sayıda basın mensubu katıldı. İmza töreninde açılış konuşmasını yapan Engin Koyun, “Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Sizlere teşekkür ediyorum. Hocamızın imza töreni için bir aradayız. Uzun yıllar Türk futboluna hizmet etmiş, önemli başarılara imza atmış, Anadolu’dan bir kulübü şampiyon yapmış başarılı bir hocayla birlikteyiz. Zor bir süreç olmadı. Komisyondaki arkadaşlara teşekkür ederim. Çok iyi çalıştılar. Son söz bize kaldı” dedi.

KOYUN: BEKLENTİLERE GÖRE KARAR VERDİK

Koyun sözlerinin devamında, “Şehrin ve camianın beklentisine göre karar verdik. Kendini tamamen futbola adamış birebir kendisiyle konuştuğumuzda Kocaelispor’a çok şey vereceğine inandığım Ertuğrul hocamızla anlaştık. Adı geçen diğer hocalara da teşekkür ederim. Onlarla da güzel bir diyalogumuz oldu. Umarım aldığımız karardan dolayı mahcup olmayız. Şampiyon olan, küme düşen, yeniden şampiyon olan bir yönetimiz. Çektiğimiz sıkıntıları siz gayet iyi biliyorsunuz. Zor günleri artık geride bıraktık. Bugün bile ödemeleri yaptık. Hocama hoş geldin diyorum” dedi. Daha sonra Ertuğrul Sağlam düşüncelerini dile getirdi. Basın mensuplarının sorularının ardından en son imza törenine geçildi. Ertuğrul Sağlam kendisini 2 yıllığına Yeşil-Siyahlı renklere bağlayan imzayı attı.

 

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *