Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaeli’de 3326 Üye İle Yetki Bem-Bir-Sen'de

Kocaeli Yerel Yönetimler Hizmet kolunda çalışan 3687 memurun 3326’sını üye yapan Bem-Bir-Sen Kocaeli Şubesi, İzmit Belediyesi haricindeki tüm belediyelerde yetkili sendika oldu.

Kocaeli’de 3326 Üye İle Yetki Bem-Bir-Sen'de

Kocaeli Yerel Yönetimler Hizmet kolunda çalışan 3687 memurun 3326’sını üye yapan Bem-Bir-Sen Kocaeli Şubesi, İzmit Belediyesi haricindeki tüm belediyelerde yetkili sendika oldu.

15 Mayıs Sendikaların yetki alma süreci ile ilgili Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Faruk Zihni şu ifadelerde bulundu: Her yıl mayıs ayında, yetkilendirme sürecinde olduğu gibi bu yılda yerel yönetim memurlarımızın güvenini, teveccühünü kazanmaya devam ediyoruz.17 yıldır üst üste yetki kazanmayı başardık. Geçen seneye nazaran üye sayımızı arttırdık. Kocaeli’nde toplamda, yerel yönetim memurlarının % 91 desteğini kazanan Kocaeli Şubemiz, Sendikamızın Oransal anlamda en fazla üyesi olan 1. Şubesi oldu. Şube olarak sosyal denge sözleşmelerini tamamladık.  Yerel yönetimlerde kronik hale gelen yemek yardımı konusunu Genel Başkanımızın çabaları ile geride bıraktık. Şimdi ise 3600 ek gösterge ile ilgili, yerel yönetim çalışanlarının da yaralanması hususunda çabalarımız devam ediyor dedi. 

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Zihni: Sendikacılık insanlara dokunmaktır, gönülden gönüle köprüler kurmaktır. Mensupları ile hem hal olmak, bir ve beraber olmaktır. O yüzden, gücünü bir ve beraberliğimizden alan Büyük Bir Aileyiz diyoruz. 17 sene önce çıktığımız bu yolda gayret ve azimle çalışmaya, üyelerimizle aile olmaya devam edeceğiz. Yaptıklarımızdan ziyade yapacaklarımızın heyecanını duymaktayız. Şubenin Başarısı için desteklerini esirgemeyen başta Genel Başkanımız Levent Uslu ve Genel Merkez Teşkilatına, Şube Yönetimimize, denetim ve disiplin kurulumuza, Kadınlar Komisyonu ve Engelliler Komisyonumuza, İşyeri Temsilcilerimize, Üyelerimize, Sendikamızın duayenlerine, İzmit Belediyesinde görev yapan 52 üyemize, emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum dedi. 

Teşekkürler Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

Teşekkürler İSU Genel Müdürlüğü

Teşekkürler Gebze Belediyesi

Teşekkürler Darıca Belediyesi

Teşekkürler Körfez Belediyesi

Teşekkürler Kartepe Belediyesi

Teşekkürler Gölcük Belediyesi

Teşekkürler Başiskele Belediyesi

Teşekkürler Çayırova Belediyesi

Teşekkürler Derince Belediyesi

Teşekkürler Dilovası Belediyesi

Teşekkürler Kandıra belediyesi

Teşekkürler Karamürsel Belediyesi

                                                    

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *