Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaeli İş Dünyası, Koto’nun Bayramlaşma Programında Buluştu

Kocaeli Ticaret Odası’nın geleneksel bayramlaşma programı, Kocaeli iş dünyasını buluşturduKocaeli’nin en büyük kurumsal ailesi KOTO, geleneksel bayramlaşma programını Kurban Bayramı’nda da yoğun katılımla gerçekleştirdi.

Kocaeli İş Dünyası, Koto’nun Bayramlaşma Programında Buluştu

Kocaeli Ticaret Odası’nın geleneksel bayramlaşma programı, Kocaeli iş dünyasını buluşturdu

Kocaeli’nin en büyük kurumsal ailesi KOTO, geleneksel bayramlaşma programını Kurban Bayramı’nda da yoğun katılımla gerçekleştirdi. KOTO Başkanı Necmi Bulut’un KOTO Meclis Başkanı Hüseyin Gezer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Volkan Yılmaz, Murat Barış, Meclis Başkan Yardımcıları İbrahim İkiz, Fikret Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri; Yusuf Ziya Uludüz, Abdurrahman Kaya, Hızır Fatih Sarıoğlu, Yıldırım Yılmaz ile birlikte ev sahipliği yaptığı bayramlaşma programına; meclis üyeleri, komiteler, üyeler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri yoğun ilgi gösterdi. Konuklarını kapıda karşılayarak bayramlarını kutlayan KOTO Başkanı Bulut, “Kurban Bayramı’nda da geleneğimizi bozmadık. Sağ olsun KOTO ailemizin kıymetli fertleri bu yıl da yoğun ilgi göstererek bayramımızı daha da anlamlandırdı. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi. KOTO’nun bayramlaşma programı, aile fotoğrafı ile sona erdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *