Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaeli Erzurumlular Vakfı'ndan Yıldırım’a Anlamlı Ziyaret

Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Ahmet Önal ve yönetim kurulu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ı makamında ziyaret etti.

Kocaeli Erzurumlular Vakfı'ndan Yıldırım’a Anlamlı Ziyaret

Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Ahmet Önal ve yönetim kurulu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ı makamında ziyaret etti.

Başkan Yıldırım bilindiği gibi yaşanan deprem felaketinin ardından Hatay’da görevlendirilmiş ve bölgede başta hijyen ve temizlik olmak üzere birçok konuda çalışma yürütmüş, kamuoyunun büyük takdirini kazanmıştı. Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Ahmet Önal ve yönetim kurulu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Başkan Yardımcısı Çetin Çomaklı, Genel Sekreteri Murat Şenel, Muhasip Üye Erdal Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri Erkan Gül, Salih Fidan, Karamürsel Erzurumlular Dernek Başkanı İsmail Karagöz de katıldı.

DEPREM BÖLGESİNDEKİÇALIŞMALARI ANLATTI

Ziyarette Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Erzurumlu konuklarını son derece sıcak bir şekilde karşıladı. Kocaeli Erzurumlular Vakfı Başkanı Ahmet Önal, yönetim kurulu, üyeleri ve diğer tüm destekçileri ile birlikte deprem bölgesine yönelik yapılan ve bundan sonraki dönemde yapılacak olan faaliyetler hakkında bilgi paylaşımında bulundu.  Ahmet Önal, “Güler yüzü, samimi ve hoş sohbetinden dolayı Karamürsel Belediye Başkanımız İsmail Yıldırım’a teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

DADAŞ DERGİSİNİ HEDİYE ETTİ

Konukları ile yakından ilgilenen Karamürsel Belediye Başkanı Yıldırım ise “Kocaeli Erzurumlular Vakfı Başkanımız Ahmet Önal ve yönetimi, deprem bölgesinde yaptığımız çalışmalar dolayısıyla teşekkür ziyaretinde bulundular. Afetin vurduğu şehirlerdeki vakıf çalışmalarını takip ettim. Kendilerine ben de destekleri dolayısıyla milletimiz adına şükranlarımı sunuyorum” açıklamasında bulundu. Başkan Önal ayrıca buluşma sonrasında Yıldırım’a çiçek takdim etti. Önal, Yıldırım’a ayrıca Muzaffer Taşyürek’in ‘Son Nefes Çanakkale’ adlı kitabını ve Vakfın Dadaş Dergisini hediye etti. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *