Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaeli 100. Yılda Bayraklarla Donatıldı

Kocaeli Valiliği, "Her Eve Bir Bayrak As" kampanyası kapsamında bayrak dağıtımına başladı. Ay yıldızlı Türk bayrakları Kocaeli'nin tüm cadde, sokak ev ve işyerlerini süsledi. “Haydi Kocaeli, 100.

Kocaeli Valiliği, "Her Eve Bir Bayrak As" kampanyası kapsamında bayrak dağıtımına başladı.Ay yıldızlı Türk bayrakları Kocaeli'nin tüm cadde, sokak ev ve işyerlerini süsledi. 

“Haydi Kocaeli, 100. yıl dönümünde ilimizi şanlı bayrağımızla donatalım”  çağrıda bulunan Kocaeli Valiliği binlerce bayrağı Kocaeli Büyükşehir belediyesi baştan olmak üzere ilçe belediyelerinin de desteğiyle binlerce Türk Bayrağını cadde ve sokaklarda dalgalandıran. 

100. YILDA ŞANLI BAYRAĞIMIZI HER YERDE 

Valiliğimiz koordinasyonunda başlattığımız "Her Eve Bir Bayrak As" kampanyamız doğrultusunda Kaymakamlıklarımız tarafından belirlenen noktalarda dağıtımı ve asımı gerçekleştirmeye başladı. Ay yıldızlı al bayraklarımızı ev ve işyerlerimize asarak ve düzenlenecek etkinliklere katılım sağlayarak, Kocaeli'nde Cumhuriyet Coşkusunu en güzel ve yoğun bir şekilde yaşanacak.Haydi Kocaeli, 100. yıl dönümünde ilimizi şanlı bayrağımızla donatalım” kampanyasına katılım yüksek oldu. İşyerleri cadde sokak  ve evler bayraklarla donatıldı. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *