Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kılıç, Hacı Hızır’a Yeniden Aday

Daha önce muhtarlığa aday olmayacağını söyleyen İzmit Hacı Hızır Mahallesi eski muhtarı Hüseyin Kılıç, talepler nedeniyle 2024 yerel seçimlerinde yeniden aday olacağını duyurdu.

Kılıç, Hacı Hızır’a Yeniden Aday

Daha önce muhtarlığa aday olmayacağını söyleyen İzmit Hacı Hızır Mahallesi eski muhtarı Hüseyin Kılıç, talepler nedeniyle 2024 yerel seçimlerinde yeniden aday olacağını duyurdu.

2024 yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla, muhtarlığa talip olanlar da aday adaylıklarını duyurmaya başladı. Hacı Hızır Mahallesi’nde üç dönem muhtarlık yaptıktan sonra görevi devreden Hüseyin Kılıç, 2024 yerel seçimlerinde yeniden aday olacağını duyurdu.

‘DEVRETSEM DE GÖREVİ BIRAKMADIM’

Göreve yeniden talip olduğunu duyuran Kılıç, “Bildiğiniz üzere geçtiğimiz seçimlere kadar 3 dönem muhtarlık yaptım. Görev yaptığım süre boyunca bana emanet edilen muhtarlık görevini elimden geldiğince layıkıyla yerine getirmek için mücadele ettim. Son seçimlerden sonra da muhtarlık vazifesini devretmeme rağmen mahalleme hizmet etmeyi bırakmadım özellikle Hacı Hızır Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizin gerçekleştirdiği çalışmalarında Dernek Yönetimimiz ile birlikte Mahallemizde gerek Mahalle sakinlerimizin talepleri, gerek Mahallemizdeki eksiklik ve problemlerin giderilmesi gerekse Yardımlaşma anlamında tüm Mahallelere örnek olarak gösterilen birçok  çalışmalarımız oldu.” şeklinde konuştu.

‘TALEPLER NEDENİYLE TALİBİM’

Adaylık konusunda fikir değiştirdiğini açıklayan Kılıç, “Yaklaşmakta olan yerel seçimler öncesinde mahalle sakinlerimizden muhtarlık ile ilgili düşüncem sorulduğunda adaylığı düşünmediğimi söylemiştim. Fakat muhtarlığa aday olmam için gelen yoğun taleplerden sonra Mahalle Derneği Yönetimi ile de yaptığım istişareler sonucunda Mahalle Derneğimizin de Dernek ile Muhtarlığın birlikte koordineli olarak hareket etmesinin Mahallemiz için çok yararlı olacağını, bugüne kadar böyle bir imkanlarının maalesef olmadığını belirterek aday olmam yönünde görüş bildirdiler.” dedi.

‘KİMSENİN ARKA BAHÇESİ OLMADAN’

Göreve yeniden talip olduğunu söyleyen Kılıç, “Tüm bu gelişmeler üzerine Hacı Hızır Mahallemizin ihtiyaç duyduğu hizmeti Derneğimizle sakinlerimiz ile iç içe bir şekilde mahallemize sunmak için adaylığımı açıklıyorum. Hacı Hızır Mahallesi'nin bir evladı olarak, mahallemiz için elini taşın altına koymaktan çekinmeyen ekibimle birlikte hizmet etmeye geliyoruz. İzmit'in en köklü mahallelerinden olan Hacı Hızır Mahallesi'ni tarihine yakışır bir şekilde kimsenin arka bahçesi olmadan yeniden, el ele kalkındırmak için oylarınıza talibim.” diyerek adaylığını duyurdu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *