Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kartepe Belediyesi Haziran Ayında 17 Gündem İçin Karar Aldı

Kartepe Belediyesi Haziran Ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman başkanlığında yapıldı. Meclis gündeminde yer alan 17 gündem maddesi görüşülerek karar bağlandı.

Kartepe Belediyesi Haziran Ayında 17 Gündem İçin Karar Aldı

Kartepe Belediyesi Haziran Ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında yapıldı. Meclis gündeminde yer alan 17 gündem maddesi görüşülerek karar bağlandı. 

Kartepe Belediyesi Haziran Ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında meclis salonunda gerçekleştirildi. Meclis gündeminde yer alan 17 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. 

BELEDİYELER BİRLİĞİ SEÇİMİ

Meclis gündeminde yer alan Türk Dünyası Belediyeler Birliği üyeliğine Zafer Turan ve Bilal Karslı oy çokluğu, İçme suyu ana hatlarının planlara aktarılması, Köseköy, Çepni, Derbent, Şirinsulhiye ve Derbent Mahalleleri uygulama imar planı değişikliği maddeleri oy birliği ile kabul edildi. Gündemde yer alan Uygulama imar planı plan hükmü değişikliğine yapılan itiraz ve Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ilave alanına ilişkin hazırlanan uygulama imar planı değişikliği maddeleri oy çokluğu ile kabul edildi. 

OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Meclis gündeminde yer alan Dolu kadro derece değişikliği oy birliği, Kredi talebi oy çokluğu, Filistin’e Destek talebi, Serinlik Mahallesi bilirkişi olarak Ahmet Oskan, İlyas Örçen, Hasan Oskan, İsmail Kalender, Rıza Koç ve İbrahim Kalender, Acısu Mahallesi bilirkişi olarak İsmail Yiğiter, Kemal Yıldız, Abdullah Sungur, Ali Doğan, Ali Güngör ve Recep Gül oy birliği ile kabul edildi. 

HAVALE EDİLDİ

Meclis gündeminde yer alan Sanayi Alanları ve Konut Dışı Kentsel Çalışma Alanları ile ilgili hazırlanan uygulama imar planı değişikliği İmar Komisyonu’na havale edilirken, Arsa Satışı oy çokluğu, Karatepe Mahallesi bilirkişi olarak Remzi Özcan,  Emin Tütüncü, Hüseyin Özkan, Muzaffer Yazıcı, Yaşar Çağlar ve İzzet Özkanlı oy birliği ile kabul edildi. Kartepe Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısı 02 Temmuz 2024 saat 10.00’da yapılma kararı ile sona erdi.  

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *