Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Karamürsel’de 650 Öğrenciye Bisiklet Dağıtıldı

Karamürsel Belediyesi ve İzmit Belediyesi ortak düzenlediği proje ile ilçede eğitim gören 5.sınıf öğrencilerine 650 adet bisiklet hediye etti. Karamürsel Belediyesi ve İzmit …

Karamürsel Belediyesi ve İzmit Belediyesi ortak düzenlediği proje ile ilçede eğitim gören 5.sınıf öğrencilerine 650 adet bisiklet hediye etti.Karamürsel Belediyesi ve İzmit Belediyesi ortak düzenlediği proje ile ilçede eğitim gören 5.sınıf öğrencilerine 650 adet bisiklet hediye etti. Karamürsel Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen bisiklet dağıtım törenine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yanı sıra İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Belediye Meclis üyeleri, STK’lar, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

BAŞKAN’A SEVGİ SELİ

Bisiklet dolu salona giren çocuklar, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a sarılarak teşekkür etti. Hep bir ağızdan “En büyük Başkan” sloganları atan çocuklar bisikletlerini alarak evlerine gitti.

DOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Bisiklet dağıtım töreninde konuşan ve çocukların mutluluğu için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Başkan Yıldırım, “ Çocuklarımızı spora teşvik eden ve çevreye en zararsız ulaşım aracı bisiklet. Çocuklarımız güvenli bir şekilde bisiklet sürsün diye öğrencilerimize eğitimler verip, güvenlik önlemlerimizi oluşturuyoruz. Projeyi bizlere sağlayan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a teşekkür ederim” dedi.

BİSİKLET ROTALARI İÇİNDE YER ALACAĞIZ

Yeni dönemde Karamürsel’in bisiklet rotasının içinde yer alacağını belirten Başkan Yıldırım, “Bisiklet kültürünü yaygınlaştırmak, şehir içinde güvenle seyahat edilmesini sağlamak amacıyla seçim beyannamemizde de belirttiğimiz gibi sahil şeridimizde bisiklet yolları yapacağız. Sadece bisiklet yolları yapmakla yetinmeyeceğiz, güzergah üzerine kuracağımız çeşmeler ve dinlenme alanları ile Kocaeli’nin en cazip bisiklet rotalarından birinin Karamürsel’de olmasını sağlayacağız” dedi.

ÇOCUKLARI SPORA TEŞVİK EDİYORUZ

Bisiklet dağıtım töreninde Yıldırım’ın ardından konuşma yapan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan; “Karamürsel’deki büyük değişimi gözlemliyor ve imrenerek takip ediyorum. Bizde birlikte projeler üretiyor ve elimizden geldiğince destek veriyoruz. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım kardeşim ile birlikte çocuklarımıza bisiklet hediye etmekten ve onları spora teşvik etmekten dolayı mutluyuz’’ dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *