Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Karaaslan'dan Ekolojik Okulun Öğretmenlerine Anlamlı Ziyaret

Doğa Dostu Ekolojik Okul Çubuklu Osmaniye ilkokul ve Ortaokulu'na süpriz ziyaret gerçekleştiren İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan okul öğretmenlerinin öğretmenler gününü kutladı.

Doğa Dostu Ekolojik Okul Çubuklu Osmaniye ilkokul ve Ortaokulu'na süpriz ziyaret gerçekleştiren İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan okul öğretmenlerinin öğretmenler gününü kutladı.

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde Okul Bahçesinde yaptığı tarımla son aylarda isminden sıkça bahsedilen ulusal ve yerel medyanın da büyük ilgi gösterip haber yaptığı Çubuklu Osmaniye İlkokulu/Ortaokulu'nun süpriz konuğu İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan oldu. Okul bahçesinde öğrenci ve öğretmenleriyle serada  sebze yetiştiren,  toprağın tarımın önemine dikkat çeken Çubuklu İlkokulu ve ortaokulu'nun anlamlı projesine bir destekte İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan'dan geldi. Başkan Karaaslan 24 Kasım öğretmenler gününde Okul Müdürü Kerim Öz'ü ve okul öğretmenlerini pasta ve çiçeklerle ziyaret etti.  Öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

Başkan  Karaaslan; Bugün geldiğimiz görevler ve mevkilerde öğretmenlerimizin büyük emekleri ve katkılarını unutmadık. Öğretmenlerimiz başımızın tacıdır. Sevgi ve özveriyle geleceğe yetiştirdiğiniz gençlerimiz için  sizlere tekrar teşekkür ediyor bu anlamlı gününüzü kutluyorum dedi. Öğretmenlerle pasta kesip çiçek hediye eden Karaaslan  okul Müdürü Kerim Öz' ile okulunda öğrencilere uygulamalı tarımsal proje sahasını yerinde inceledi. Başkan Karaaslan projeyi çok başarılı buluyoruz. Biz de Kocaeli Ziraat Odası olarak gereken her türlü destek ve katkıda bukunmaya hazırız dedi.  

Bu Haberi Beğendin Mi?
2 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *