Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kapıkayalılar Söğüt’ü Dinledi

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt seçim çalışmaları kapsamında Sivas İmranlı Kapıkaya Köyü Derneği’ne konuk oldu. Dernek üyeleri ile uzunca süre sohbet …

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt seçim çalışmaları kapsamında Sivas İmranlı Kapıkaya Köyü Derneği’ne konuk oldu. Dernek üyeleri ile uzunca süre sohbet eden Söğüt gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve meclis üyesi adayları ile  birlikte Sivas İmranlı Kapıkaya Köyü Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Erkan Dağdeviren ve yöneticileri tarafından karşılanan, Söğüt dernek üyelerine “kapınızı ve gönüllerinizi bize açtığınız için teşekkür ederim” dedi.

SÖĞÜT BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Dernek üyelerine projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veren Söğüt “Sizlerin talep ve önerilerine her zaman önem vereceğiz. Bu kenti ‘ben’ diyerek değil, ‘biz’ diyerek birlikte yöneteceğiz. Nasıl ülke söz konusu olduğunda biz olmayı başarabiliyorsak, kenti yönetirken de öyle davranacağız” ifadelerini kullandı. Körfez için gece gündüz çalışmaya ve yeni hedeflere ulaşmaya devam edeceklerini söyleyen Söğüt “Kentimizi, insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız.”dedi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen  toplantıda vatandaşların sorunlarını dinleyen Söğüt, gelen talepleri not aldı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *