Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

jandarma Ekipleri Kocaeli'de Trafik Denetimlerini Arttırdı

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığınca, trafik kazalarının önlenmesi ve kaza sonucu ölüm/yaralanmaların en aza indirilmesi amacıyla Kocaeli genelinde, trafik denetim ve kontrol faaliyetleri gerçekleştirirldi.

jandarma Ekipleri Kocaeli'de Trafik Denetimlerini Arttırdı

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığınca, trafik kazalarının önlenmesi ve kaza sonucu ölüm/yaralanmaların en aza indirilmesi amacıyla Kocaeli genelinde, trafik denetim ve kontrol faaliyetleri gerçekleştirirldi. Bu kapsamda 01 Haziran – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında; (742) sürücü, (522) yaya ve (244) öğrenci olmak üzere toplam (1.508) kişiye trafik güvenliği konularında eğitim verildi. 

Öte yandan periyodik dönemlerde gerçekleştirirlen  trafik denetimleri kapsamında; (84.805) araç kontrol edilmiş olup, kurallara uymayan sürücülere gerekli yasal işlemler yapılarak (533) araç trafikten men edildi, (48) sürücü belgesine el konuldu. 2023 yılı Haziran ayı içerisinde; (53) yaralanmalı trafik kazası, (100) maddi hasarlı trafik kazası, olmak üzere toplam (153) trafik kazasına müdahale edildi.Trafik kazaları sonucunda (84) vatandaşımız yaralandı. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *