Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmitli Periler Halka Tanıtılacak

Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, 4 Ekim 2021 Pazartesi günü lansmanla kamuoyuna tanıtılacak İzmit Belediyespor’un …

Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, 4 Ekim 2021 Pazartesi günü lansmanla kamuoyuna tanıtılacak.

İzmit Belediyespor’un geçen sezon Avrupa’da boy göstererek kentin gururu olan ve yeni sezonda da Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek kadın basketbol takımı lansmanla görücüye çıkıyor. 2021-2022 sezonu lansmanı 4 Ekim 2021 Pazartesi günü saat 10.30’da 41 Burda AVM Barista Plus’ta gerçekleştirilecek.

HÜRRİYET DE KATILACAK

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in de katılacağı lansmanda kulüp başkanı Uğur Koştur, yöneticiler, teknik ekip ve sporcular hazır bulunacak. Forma sırt reklamı sponsoru 41 Burda AVM, isim sponsoru UMF Yapı ve yöneticilerinin de yerini alacağı lansmanda yeni sezon hedefleri de kamuoyuyla paylaşılacak.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *