Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmit Rotary'den İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Dil Eğitimi

İzmit Rotary Kulübü, ihtiyaç sahibi öğrenciler için İngilizce dil eğitimi projesini hayata geçirdi. İzmit Rotary Kulübü, başarılı ve maddi anlamda yetersizliği bulunan 12 öğrencinin dil eğitimi için sponsor oldu.

İzmit Rotary'den İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Dil Eğitimi

İzmit Rotary Kulübü, ihtiyaç sahibi öğrenciler için İngilizce dil eğitimi projesini hayata geçirdi.

İzmit Rotary Kulübü, başarılı ve maddi anlamda yetersizliği bulunan 12 öğrencinin dil eğitimi için sponsor oldu. İzmit Rotary Kulübü böylece eğitime önemli bir destek daha verecek. Rotaryen Yenal Berzeg ve ortağı Rotaryen Ufuk Vurdum'un sponsorluğunda Kocaeli'de başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere dil eğitimi alacak.

GELİR DURUMLARINA GÖRE BELİRLENECEK

Kursa katılacak öğrenciler İzmit Rotary Kulübü ile Türkiye Eğitim Vakfı (TEV)  şubesi tarafından ailelerin gelir durumlarına göre belirlenecek. Dil eğitimi alacak olan öğrenciler American Life Dil Kursunda eğitim görecek. Bu zamana kadar dil eğitimi alamamış ve almak isteyen ancak birtakım yetersizliklerden dolayı kursa gidememiş öğrenciler TEV Kocaeli Şube Başkanı Derya Kurt'un titiz çalışması sonucu belirlenecek ve toplamda 12 öğrenci eğitime alınacak.

ÖĞRENCİLERİN KAYNAŞMASI SAĞLANDI

Kursa katılacak öğrenciler, Amercan Life Dil Kursu Eğitim binasında ağırlandı. İzmit Rotary ve American Life kurum tanıtımı, seviye tespit sınavları, sınıflara yerleştirme ve ders programları yetkin öğretmenler aracılığı ile planlandı. Etkinlik sonrası öğrenciler için kokteyl düzenlenerek kaynaşma ortamı sağlandı. Planlanmış proje lansmanına İzmit Rotary Kulüp üyeleri de katılım gösterdi. Tanışma ve kaynaşma toplantısında konuşan İzmit Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Alçıoğu, “Bu proje ile birlikte ihtiyaç sahibi 12 kursiyerimiz eğitim imkânına kavuşacak olup çok değerli sponsorlarımız Rotaryen Yenal Berzeg ve ortağı Rotaryen Ufuk Vurdum'a titiz ve özverili çalışmaları ve öğrenci tespitinde destek sağlayan TEV Kocaeli Şube Başkanı Derya Kurt'a teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN ALÇIOĞLU'NDAN  ROTARYENLERE TEŞEKKÜR 

Tanışma ve kaynaşma toplantısında konuşan İzmit Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Alçıoğu; Bu proje ile birlikte ihtiyaç sahibi 12 kursiyerimiz eğitim imkanına kavuşacak olup çok değerli sponsorlarımız Rotaryen Yenal Berzeg ve ortağı Rotaryen Ufuk Vurdum'a, titiz ve özverili çalışmaları ve öğrenci tespitinde destek sağlayan TEV Kocaeli Şube Başkanı Derya Kurt'a teşekkür ediyorum dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *