Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmit Ortaokulu’nda İki Açılış Birden

İzmit Ortaokulu’na teknoloji tasarım ve müzik sınıfı kazandırıldıİzmit Ortaokulu’nda teknoloji tasarım dersliği ile müzik sınıfının açılışı yapıldı.

İzmit Ortaokulu’nda İki Açılış Birden

İzmit Ortaokulu’na teknoloji tasarım ve müzik sınıfı kazandırıldı

İzmit Ortaokulu’nda teknoloji tasarım dersliği ile müzik sınıfının açılışı yapıldı. İzmit Ortaokulu öğretmenlerinden Selçuk Uzun’un babasının anısına teknoloji ve tasarım sınıfı yaptırılırken Hayalle Köprü Kuruyoruz Derneği tarafından da müzik sınıfı yaptırıldı. Açılışa İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, Şube Müdürü Çiğdem Ayanoğlu, Okul Müdürü Ali İlengiz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Açılışta yıl içerisinde öğrencilerin yaptığı resimler de sergilendi. Öğrenciler ayrıca müzik sınıfında katılımcılara müzik dinletisi de sundu. Okul Müdürü Ali İlengiz, teknoloji tasarım ve müzik sınıflarının açılışına katkı sunan herkese teşekkür etti. Öğrenciler de öyle güzel sınıfların okullarında kazandırılmasından oldukça mutlu oldu. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *