Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İyi Parti’nin İzmit Adayı Belli Oldu!

İYİ Parti’nin İzmit adayı Mehmet Kamil Şirin olarak belirlendi. Şirin son olarak 14 mayıs 2023 genel seçimlerinde İYİ Parti’den Kocaeli milletvekili adayı olarak 3. sırada yer almıştı.

İyi Parti’nin İzmit Adayı Belli Oldu!

İYİ Parti’nin İzmit adayı Mehmet Kamil Şirin olarak belirlendi. Şirin son olarak 14 mayıs 2023 genel seçimlerinde İYİ Parti’den Kocaeli milletvekili adayı olarak 3. sırada yer almıştı. Çok iyi seviyede Gürcüce ve iyi seviyede İngilizce bilen Şirin evli ve iki çocuk babası.

Yerel seçimler 31 mart tarihinde gerçekleşecek. Seçimlere az kala İYİ Parti’nin İzmit adayı da belirlendi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İzmit adayını Mehmet Kamil Şirin olarak belirledi. Mehmet Kamil Şirin genel seçimlerde İYİ Parti’nin 3’üncü sıra milletvekili adayı olmuştu. 1967 İzmit Gölcük doğumlu olan Sn. Şirin,  liseyi İzmit Lisesi'nde, üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır..  1989' dan beri Kocaeli Barosu' nda ceza avukatı olarak çalışan Sn. Kamil Şirin 14 mayıs 2023 genel seçimlerinde İyi Parti'den Kocaeli millletvekili adayı olarak 3. Sırada yer almıştı. İzmit'te Belediye Başkanlığı için iddialı olan Sn. Kamil Şirin saha çalışmalarına hızlıca başlayıp, İzmit Belediyesi'ni İYİ Belediyecilik standartlarına getirmeyi hedeflemektedir.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *