Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İşadamı Hakan Özsoy Hemşerilerini Kahvaltı'Da Ağırladı

Niğdeli İşadamı Hakan Özsoy, Niğdeli vatandaşları MÜSİAD’daki kahvaltıda ağırladı. Programda konuşan İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül, “İzmit beni yetiştirdi, bu günle…

Niğdeli İşadamı Hakan Özsoy, Niğdeli vatandaşları MÜSİAD’daki kahvaltıda ağırladı. Programda konuşan İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül, “İzmit beni yetiştirdi, bu günlere getirdi ben de bu şehre vefa borcumu ödemek istiyorum” dedi.

Niğdeli İşadamı Hakan Özsoy’un ev sahipliğindeki kahvaltıya Cumhur İttifakı’nın İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Kadir Şahin, KAİDBİR (Kocaeli Anadolu Dernekleri Birliği) Başkanı Necmettin Kaya, Mardinliler Derneği Başkanı Ziver Yalçın, Kocaeli Çukurovalılar Derneği Başkanı Erdoğan Davut, Kocaeli Ağrılılar Dernek Başkanı Şefik Alpaslan, Kocaeli Adıyamanlılar Derneği Bakanı Mehmet Taşkın, Kocaeli Kahramanmaraşlılar Dernek Başkanı Enis Göçer ve Niğdeli vatandaşlar katıldı.

‘İZMİT’E GIPTA İLE BAKILACAK’

Kahvaltıyı organize eden Niğdeli İşadamı Hakan Özsoy, “Kocaeli Niğdeliler Derneği’ne hemşehrilerimizin desteklerini her zaman vereceğini ve yanımızda olduklarını biliyorum. Kahvaltı organizasyonumuza katılan tüm hemşehrilerimize ve katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi. Ardından söz alan Kocaeli Niğdeliler Dernek Başkanı Cumali Bozok, “Düzenlediğimiz kahvaltıya hoş geldiniz. Bizleri şereflendirdiniz, onurlandırdınız. Hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Başkan adayımıza ve belediye meclis üyesi adaylarımıza başarılar diliyorum “dedi. Ardından söz alan Sibel Gönül, sizlerle birlikte olmanın heyecanını yaşıyorum. Yurdumun dört bir yanında gelip burayı renklendiren hemşehrilerim burada” dedi.

‘GÖNÜLLERE DOKUNACAĞIZ’

Sözlerini sürdüren Başkan adayı Gönül, “Herkesin gıpta ederek bakacağı bir İzmit için yola çıktık. 7/24 çalışıyoruz, başaracağımıza da inanıyorum. Tabiki halkımızın teveccühü Allah’ın da izniyle olacak. Çalışınca olacağını biliyoruz. İzmitimizi gelecek vizyonunun ekibimizle birlikte, Tahir Büyükakın ile hazırlamak hepimizin sorumluluğundadır. Biz istiyoruz ki bu şehri halkla birlikte yönetelim. Sosyal belediyecilik anlayışına devam edelim. Çevreye saygılı olalım. Teknolojinin tüm imkanlarını şehrimize sunalım istiyoruz. Şehre bir fiziki dokunuş yapmamız gerekiyor. Yol, köprü ve hizmet yapabiliriz ancak halkın gönlünü almak çok daha önemli. Klasik belediyecilikten farklı olarak bu dönem gönül belediyeciliği yapacağız. Birbirimizi anlamak, vatandaşın derdine kulak kesilmek, gerçekten yüreklere dokunabilmek çok önemli. Herkesin başkan olacağız. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, kırmayacağız. İzmit beni yetiştirdi, bu günlere getirdi ben de bu şehre vefa borcumu ödemek istiyorum” diye konuştu.

‘TASARUF ÖN PLANDA OLACAK’

“Ben bu şehrin hikayesini, kokusunu bilirim” diyen Gönül, şöyle devam etti: “Bilmeden yeniden inşa etmek olmaz. Sizin onayınıza sunmadan, sizinle birlikte karar vermeden hiçbir projeyi İzmit’in önüne koymayacağım. Tüketen belediyecilik anlayışından üreten belediyecilik anlayışına geçeceğiz. Tasarruflu olacağız. Kendi kaynağını üreten bir belediye olacağız.” Gönül’ün ardından konuşan “Ali Güney, “Organizasyonu gerçekleştiren hakan beye teşekkür diyorum. Niğdelilerin bizlere ssunduğu hizmetleri biliyoruz. Şehir Ömer Halisdemir’in memleketi olan Niğde’de Niğdeli vatandaşlarımızın 31 Mart seçimlerinde de Sibel Gönül’ün yanında olacağını biliyorum” dedi. Program sonunda toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *