Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Hürriyet Çiftinin Mutlu Gününe Siyasiler Akın Etti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile Murat Hürriyet, oğulları Aras’ın sünnet cemiyetini birçok siyasi ismi bir araya getirerek geniş bir katılımla Tryp By Wyndham Otel’de gerçekleştirdi.

Hürriyet Çiftinin Mutlu Gününe Siyasiler Akın Etti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile Murat Hürriyet, oğulları Aras’ın sünnet cemiyetini birçok siyasi ismi bir araya getirerek geniş bir katılımla Tryp By Wyndham Otel’de gerçekleştirdi. Birçok önemli ismin katılım sağladığı sünnet düğünü cemiyeti Hürriyet Ailesi'nin zeybek dansı ile başladı.

Katılışı ile salonda büyük bir coşkuyla karşılanan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a ilgi oldukça yoğundu. Mansur Yavaş'ın yanısıra sünnet cemiyetine katılan diğer isimler şöyle; BMM Başkan Vekili Haydar Akar, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Meclis Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Konya Tuzluca Belediye Başkanı Nurettin Akdoğan, CHP PM Üyesi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı,Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP Ankara Milletvekili Servet Ünsal, İYİ Parti GİK Üyesi Cumali Durmuş, MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt, İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Demokrat Parti Kocaeli İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur, Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan, EMEP Kocaeli İl Başkanı Arzu Erkan, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı, Türk İş Bölge Başkanı Yakup Yıldız, Petrol İş Sendikası Genel Başkanı Süleyman Akyüz, Birleşik Metal İş Sendikası Genel Başkanı Adnan Serdaroğlu, DTO Meclis Başkanı İbrahim Aracı, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İş insanı Ömer Faruk Başaran, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, KOGACE Başkanı Cemal Kaplan, eski Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kocaeli eski milletvekili Hikmet Erenkaya, ilçe başkanları katılım sağladı.

"BİZİM OĞLAN BAYAĞI BÜYÜDÜ"

Fatma Kaplan Hürriyet, Murat Hürriyet ve Aras Hürriyet'in zeybek gösterisinden sonra birçok isim konuşma yaptı. İlk olarak konuşmaya başlayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet sözlerine şöyle başladı; "Davetimizi kırmayan teşrif eden tüm dostlarımız sevenlerimiz bizi kırmayarak gelen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizim oğlan bayağı büyüdü. Aslında 2 sene önce yapacaktık ama pandemi olunca yapamadık. Askere gitmeden yapalım dedik. Aslında niyetimiz yoktu ama oğlumuz deyince dedim ileride benden hesap sormasın. Bir düğün bir yemekle tüm sevenlerimiz ile bir araya gelelim. Hem sohbet edelim hem de oğlumzun gönlü olsun dedik. Kentimizde her zaman bu kadar güçlü protokol olmuyor katılan herkese teşekkür ederim dedi. 

""GENEL BAŞKANIMIZ KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN SELAMINI GETİRDİM"

Fatma Kaplan Hürriyet'ten sonra mikrofonu alan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Meclis Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel şu sözleri ifade etti; "Ben bu düğüne şu anda mecliste bütçe görüşmelerinde olan ama kalbi burada olan bütün milletvekillerimizin ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun selamını getirdim. Bizler burada kendi evladımızın sünnet törenine ev sahipliği yapıyormuş gibi hissediyoruz. Güzel günlerde iyi günlerde, aydınlık günlerde Aras'ın büyüyeceği yarınlarda hep birlikte olmayı arzu ediyoruz."

"MECLİSİN GÖZ BEBEĞİ İDİ"

Daha sonra söz alan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba; "Aslında ben yakın bir komşumun sünnet törenine geldim. Fatma Hanımla uzun yıllar mecliste birlikte mücadele ettik, mecliste birlikteydik. Meclisin göz bebeği idi. Şimdi de Kocaeli'nin, İzmit'in göz bebeği. Sevgili Aras'ın yolu bahtı açık olsun. İnşallah düğününde de birlikte oluruz" dedi.

"KOCAMAN ADAM OLDU"

Son olarak konuşan BMM Başkan Vekili Haydar Akar da ev sahibi olduklarını belirterek şunları söyledi: "Hoşgeldiniz demek istiyorum. Biz de ev sahibiyiz doğru. Ben Aras’a küçükken küçük panda derdim. Uzun zamandır görmedim ama kocaman adam olmuş. Tabii biraz da geç kaldı. Olsun biz bir prova yapıyoruz yakında evlendireceğiz inşallah. Düğününü birlikte yaparız."dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *