Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Hocaoğlu; Gerçekler Acı Geldi Korsana Sarıldı

AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi Fikret Hocaoğlu, İzmit’te son dönemde korsan haber sitelerinin arttığını ve bunların sürekli İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet…

AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi Fikret Hocaoğlu, İzmit’te son dönemde korsan haber sitelerinin arttığını ve bunların sürekli İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i övdüğünü belirterek, “Korsan diyorum çünkü bu gazetelerin kime ait olduğunu gösteren künyelerinde isim yazmıyor.

Son iki yılda ortaya çıkan bu haber sitelerini İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in şahsi hesaplarında paylaşması ayrıca dikkat çekicidir” dedi. AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi Fikret Hocaoğlu, şunları söyledi: “İzmit’te son iki yıldır görülmemiş şeyler yaşanıyor. Kime ait olduğu bilinmeyen, hiçbir kurumsallığı olmayan haber sitesi adı altında web siteleri ortaya çıkıyor. Bu sitelerde İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in haber görüntüsü altında açıkça propagandası yapılıyor. İşin daha ilginç tarafı ne olduğu belirsiz bu sitelerin haberleri İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in kişisel sayfalarında da paylaşılıyor.

GERÇEK GAZETECİLERE HAKSIZLIK

Bunlardan biri “Korkusuz Kocaeli” diye bir haber sitesi. Adı Korkusuz ama bu siteyi kuranlar künyesine sahibinin kim olduğunu yazacak kadar cesaretli değil. Attıkları her başlıkla algı operasyonu yapılıyor. Fatma Hanım, son dönemde ortaya çıkan gerçeklerden belli ki rahatsız olmuş, bu korsan sitelere sarılmış durumda. Ama bu mesleği onuruyla yapanlara haksızlık ediyor”.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *