Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Her Gittiği Yerde Doğum Günün Kutlamasıyla Karşılanıyor

Millet İttifakı Hürriyet doğum gününde gittiği her programda, her ziyarette, hatta ziyaret sonrasında bile sevenlerinin doğum günü kutlamalarıyla karşılandı. CHP Kocaeli Mill…

Millet İttifakı Hürriyet doğum gününde gittiği her programda, her ziyarette, hatta ziyaret sonrasında bile sevenlerinin doğum günü kutlamalarıyla karşılandı.

CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet dün İzmit’in ayrı ayrı mahallelerinde, ayrı ayrı sokaklarında doğum günü kutlamasıyla adeta moral depoladı.  Partili, partisiz çok sayıda seveni olan Hürriyet akşam saatlerinde gittiği ziyaretlerde dahi unutulmadı.

ÇOCUKLARDAN İZMİT’İN ANAHTARI HEDİYESİ

İzmit Yeşilova Mahallesinde çözüm önerilerini anlatmak için konuk olduğu Yaşar Bekçi’nin evinde doğum gününü kutlayan Hürriyet’e bir de çocukların sürprizi vardı. Çocuklar doğum günü pastasının yanı sıra Başkan Adayı Hürriyet’e İzmit’in sembolik anahtarını hediye etti. Tatlı bir hediye aldığını ifade eden Hürriyet, Bekçi Ailesi ve komşularına teşekkürlerini sundu. Daha sonra Gündoğdu Mahallesi Sümbül Sitesi sakinleriyle buluşan Başkan adayı Hürriyet’i burada da bir sürpriz bekliyordu. Site toplantısını düzenleyene Ayet Esen de Hürriyet’in doğum gününü unutmadı. Burada site sakinleriyle birlikte doğum gününü kutlayan Hürriyet, nazik davranışlarından ötürü site sakinlerine teşekkür etti.

TAVŞANTEPELİ GENÇLERDEN MEŞALELİ KUTLAMA

Seçim çalışmaları için programlarını gecenin geç bir saatinde tamamlayan İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, evine giderken bu sefer Tavşantepeli gençler aracının önünü keserek, aniden yaktıkları meşalelerle Hürriyet’i şaşırttı. Aracından inen Hürriyet birlikte yaş günü pastasını keserek, gençlere ikram etti. Gün boyu sevdikleriyle doğum gününü kutlayan Hürriyet, “İzmit’i bir arada tutan sevgi bağını güçlendirmek, sevgiyi İzmit’in tüm sokaklarına yaymak için çalışıyorum. Belediye Başkanı seçildiğim andan itibaren de İzmit’i sevginin kenti haline getireceğim” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *