Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Han Bahçe Akmeşe Görkemli Lansmanla Tanıtıldı

Eski manken ve oyuncu Özlem Yıldız'ın sunumu ile Dedeman Kartepe Otel'de gerçekleştirdiği lansman toplantısında eşsiz yaşam alanları oluşturan Han Bahçe Akmeşe, birbirinden bağımsız 63 Tiny House’tan oluşan projesinin detaylarını kamuoyuyla paylaştı.

Eski manken ve oyuncu Özlem Yıldız'ın sunumu ile Dedeman Kartepe Otel'de gerçekleştirdiği lansman toplantısında eşsiz yaşam alanları oluşturan Han Bahçe Akmeşe, birbirinden bağımsız 63 Tiny House’tan oluşan projesinin detaylarını kamuoyuyla paylaştı.

Sahip olduğu ticari tecrübesiyle deneyim ve bilgi birikimini arttıran Han Bahçe Akmeşe, Dedeman Kartepe Otel'de Tiny House Köyü Projesinin lansman toplantısını gerçekleştirdi. İhtişamlı bir törenle gerçekleşen tanıtımının sunuculuğunu Ünlü Sunucu Özlem Yıldız yaptı. Programa BBP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren, BBP İl Başkanı Kaan Şengil, Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Durmuş, Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, Kaısiyad Başkanı Haşmet Uçar, Kocaeli Karslılar Derneği Başkanı Alican Kazgan ve çok sayıda davetli katıldı.

HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜK

Proje Müdürü Çağnur Orak yaptığı konuşmada, "Hayalleri gerçeğe dönüştürerek, benzersiz tasarımlarla küçük bir yaşam tarzı yarattık. 17 Ağustos depremi sonrası bir süre prefabrik evde yaşamıştım. Bu zorlu süreç aynı zamanda benim için sosyal hayatımızdaki birlik ve beraberliğin önemini öğretti. Bu zor zamanlarda bile güzel anlar yaşayabileceğimizi gördüm. İşte bu yüzden küçük alanlarda sosyalleşebilmek için yeni yaşam alanları oluşturduk. Burada en çok doğa ile iç içe olmayı hedefledik." dedi.

YATIRIM DEĞERİ ÇOK BÜYÜK

Proje Mimarı Dilara Tam yaptığı konuşmada, "Doğada hayata geçirdiğimiz Han Bahçe Projemizin sosyal imkanları ve yatırım değeri çok büyük. Yürüyüş yolları, basket sahası etkinlik alançark gibi geniş sosyal donatılar sahip. 8 metre uzunluğunda iki buçuk metre olan bu mekana bir evde olabilecek her şeyi sığdırdık. Tasarım ve uygulama aşamalarında doğaya zarar vermeyen çevre dostu ürünler seçtik." ifadelerini kullandı.

TİNY HOUSE KÖYÜ’NÜN DETAYLARINI PAYLAŞTI

20 dönüm alan içerisinde birbirinden tamamen bağımsız 63 ihtişamlı Tiny House Köyü’nün detaylarını paylaşan Küpçüler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metehan Küpçü şunları söyledi: 6 Şubat Kahramanmaraş depremleri sonrasında iki yüz Alperen kardeşim ile bölgeye inerek, 1 ay orada yaşadım. İnsanların hayatlarına dokunurken bir şeyin eksik olduğunu fark ettim. İnsanların yaşadıkları yapılara zarar geldiğinde sığınacak bir yer olmadığını gördük.  Kocaeli'ye döndüğümde konuyla ilgili bir şey yapmalıyız dedim ve tiny house'lar ile ilgilendik. Yapabileceğimize karar verdik ve projeye başladık. Biz tiny house'ları kendimiz imal ediyoruz. Bu yapıları koymak için bir alana ihtiyacımız var dedik ve bir arsa aldık. Projenin yüzde 40'ını tamamladık. Bir tiny house fiyatı iki buçuk milyon. Bugüne özel 600 bin lira indirim uygulanacak. İki buçuk milyondan fiyatı bir milyon 900 bin fiyatına indiriyoruz.

BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ 63 TİNY HOUSE

Birbirinden bağımsız 63 Tiny House’tan oluşan projede her bir parsel 317 m2’den oluşuyor. Ayrıca yine Tiny House bölgesinde elektrik ve su bataryaları, internet ve benzeri tüm altyapı gereksinimleri de Han Bahçe yönetimi tarafından karşılanıyor. Her Tiny House’un bahçesinde yer alan özel jakuzi projenin diğer önemli detaylarından…

TAMAMEN SİZE AİT MÜSTAKİL BİR YAŞAM

Kalpaklı Mevkii, İzmit Akmeşe Otoban Çıkışı’nda yer alan projenin lokasyon açısından da sağladığı çok önemli avantajlar var. Bahçenizdeki tinyhouse ile, dört mevsim müstakil bir yaşamın tadını çıkarabilir, yoğun iş temposunda hafta sonlarını, sevdiklerinizle unutulmaz kılabilirsiniz.

TÜM ALTYAPILARI HAZIR, HEMEN TESLİM!

Han Bahçe Akmeşe’de sadece arsanızı almakla kalmaz, elektrik ve su altyapıları hazır, ara yolları yapılı, sokak aydınlatmaları kurulu, 7/24 güvenlikli ve dış alanı taş duvarlarla kaplı, sosyal tesisinde, açık hava sineması, tenis kortu, basket sahası, kafe, yürüyüş yolları, spor alanları ve site konseptinde bir projede ayrıcalıklı bir yaşama başlarsınız.

TURİSTİK BÖLGELERE KOMŞU

Kartepe, Sapanca Gölü̈ ve Maşukiye gibi doğa harikası turistik bölgelere sadece yarım saat uzaklıkta oluşu, arsanızın yatırım değerini yükseltirken, sizlere de çevrenizi keşfetme fırsatı sunuyor.

GERÇEK ANLAMDA SÜRDÜREBİLİRLİK

Küpçüler A.Ş. olarak, sadece müşterilerimize minimalizm felsefesine uygun yaşam alanları sunmakla kalmıyor, aynı zamanda sürdürebilir bir gelecek için de çözümler sunuyoruz. Sürdürebilirlik, kurumsal misyonumuzun merkezinde yer alıyor ve bu değerleri müşterilerimize yansıtıyoruz. Yüksek performansa sahip ahşap malzemelerimiz ile uzun yıllar boyu sürecek deneyim ve kalite imkanlarına sahibiz.

DOĞAYLA İÇ İÇE GÖZ ALICI MOBİL YAŞAM

Han Bahçe Akmeşe, şehrin dinamiklerinden uzaklaşmadan, orman havasını içinizde hissedebileceğiniz doğal bitki örtüsü̈ ile huzur ve dinginliği bulabileceğiniz lüks ve prestijli bir hayatı gerçekleştiriyor.

FARKLI BİR YAŞAM İÇİN FARK YARATAN LOKASYON

Ayrıcalıklı lokasyonu ile şehir merkezine olduğu kadar, çevresinde bulunan Sapanca Gölü, Kartepe ve Maşukiye gibi eşsiz tabiat güzellikleriyle öne çıkan bölgelere yakınlığıyla fark atan Han Bahçe Akmeşe’de dinginlikle ruhunuzu arındırırken, sevdiklerinizle doğal ortamda toprakla uğraşıp, katkısız tarım yapabileceğiniz hobi bahçenizde hayatı doğal olarak yüksek bir enerjiyle yaşayacaksınız.

TÜM RUHUNUZLA SEÇKİN YAŞAMIN KEYFİNE VARIN!

Lüks ve prestiji bir arada doyasıya hissedeceğiniz Han Bahçe Akmeşe, her tinyhouse da bulunan, serinleyerek zindelik kazanacağınız jakuzi, özel tasarlanmış verandası, sevdiklerinizle lezzetli yemekler paylaşacağınız barbekü alanı ve 2 araçlık otoparkı ile size ve sevdiklerinize düşlerinizdeki doğal yaşamı sunuyor.

MİMARİDE GELENEKSELLEŞMİŞ KÜPÇÜLER İNŞAAT KALİTESİ

Han Bahçe Akmeşe geleneksel yaklaşımıyla lüks kavramını mimari yapısı ve kullanılan malzemelerin yüksek kalitesiyle zirveye taşıyan Han Bahçe Akmeşe, 20 dönüm alan içerisinde birbirinden tamamen bağımsız 63 ihtişamlı tinyhouse olarak tasarlandı.

HEM HAYALLERİNİZİN HEM YAŞAMIN MERKEZİNDE

Kocaeli’nin değeri her geçen günyükselenlokasyonu Akmeşe’de yer alan Han Bahçe Akmeşe Tiny House Köyü, şehir hayatından kopmadan hayalinizdeki doğal hayatı yaşayabileceğiniz eşsiz bir konuma sahip.

YARINLARINIZ İÇİN SAĞLAM GÜVENCE

Gerek ilerici Küpçüler kalitesi, gerek üstün lokasyonu ile eşsiz bir karaktere sahip olan Han Bahçe Akmeşe, yüksek yatırım değeriyle hak ettiği karşılığı fazlasıyla veriyor. Han Bahçe Akmeşe, sadece bugün değil gelecekte de yükselmeye devam edecek karlı bir yatırım, sizin ve sevdiklerinizin mutluluğu için sağlam bir güvence müjdeliyor.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *