Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Güney: Teşkilatımız Hakan Abi’yi De Heyecanlandırdı

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar’ın ‘Sahada yoklar’ açıklamasına tepki gösteren AK Parti İzmit İlçe Başkanı Güney, “Siyasi hayatından endişe ettiğimiz Hakan Çakar’dan aylar sonra ses çıkmasına sevindik” dedi. AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı 67.

Güney: Teşkilatımız Hakan Abi’yi De Heyecanlandırdı

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar’ın ‘Sahada yoklar’ açıklamasına tepki gösteren AK Parti İzmit İlçe Başkanı Güney, “Siyasi hayatından endişe ettiğimiz Hakan Çakar’dan aylar sonra ses çıkmasına sevindik” dedi.

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı 67. Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi sonrası İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, danışma meclisinde de salonu dolduran teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Güney, “Mevlana Kültür Merkezinde İzmit’imizin her köşesinden, her yaştan, kadın, erkek ve gençlerin yer aldı. Köylerden şehir merkezine teşkilatı bir araya getirdik. 350 yeni üyeye de rozet taktık. Danışma meclisindeki sevgi ve coşku CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar’ı da canlandırdı” dedi.

ÇAKAR SAHADA YOKLAR DEMİŞTİ

Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, yaptıkları ev ziyaretleri sonrası konuşarak AK Parti İzmit Teşkilatının danışma meclisine gönderme yaptı. Çakar, “Bu akşam ki hane ziyaretlerimize Veliahmet Mahallesinde devam ettik. Bu proje İzmit'teki 110 bin hanenin ‘çalınmadık kapı bırakmamak’ amacıyla yapılıyor. AKP’nin ilk yıllarında uygulamış, olumlu anlamda sonucunu aldıkları bir yöntem. Bir süredir roller değişti . AKP yöneticisi ve örgütü salonlara geçmiş CHP örgütü sokağa çıkmış durumda. AKP'nin ev ziyaretleri yapacak durumları yok, bütün kapılar yüzlerine kapanıyor, sadece AKP den beklentisi olanları ziyaret edebiliyorlar” diye konuştu.

GÜNEY: ÇOK GÜLDÜK!

Başkan Güney ise Çakar’a cevap vererek “Danışma Meclisimiz öylesine coşkulu ve etkili oldu ki uzun süredir siyasi hayatından endişe ettiğimiz CHP İlçe Başkanı Hakan Çakar’ı da canlandırdı. Aylar sonra açıklama yapmış. En azından şimdilik göreve devam ettiğini bilmek bizleri de mutlu etti. Hakan Abi, ‘Roller değişti, biz sokaktayız, AK Parti salonda’ demiş. Çok güldük buna! Hemen her gün vatandaşın yanında olduğumuzu, evlere misafir olduğumuzu görmek istiyorsa sosyal medyadan kişisel hesabım Ali Güneyi,  Sayın Tarhan gibi takip edebilir. Siz de sokakta olduğunuzu iddia ediyorsanız, belediye başkanını da yanına al, aylardır uğramadığınız Fethiye Caddesi’ni, Yeşilova Mahallesi’ni gez. Dinleyin bakalım, vatandaş ne diyor?” dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *