Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Gülay Artut Başvurdu

AK Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, belediye başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı. AK Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanlığını 10 yıldır sürdüren Gülay Artut, belediye başkan aday adaylığı başvurusu yaptı.

Gülay Artut Başvurdu
AK Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, belediye başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı.
 
AK Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanlığını 10 yıldır sürdüren Gülay Artut, belediye başkan aday adaylığı başvurusu yaptı. Son olarak geçtiğimiz genel seçimlerde 13. sırada milletvekili adayı olan Artut, başvuru dosyasını İlçe Başkanı İlhan Yıldırım'a teslim ederek "31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, Dilovası Belediye Başkan aday adaylığı başvurumu yapmış bulunmaktayım. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen başta Ailem ve tüm dostlarıma teşekkür ederim. Bu sürecin İlimize ve ilçemize  hayırlı olmasını temenni ederim" dedi.

GÜLAY ARTUT KİMDİR?

1973 yılında Ağrı’da doğdu. 1976’dan bu yana ailesi Gebze’de kendisi ise 30 yıldır Dilovası’nda ikamet etmektedir. İlk, orta ve lise öğrenimini Gebze’de tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü, Lisans mezunudur.
 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *