Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Güden: Gölcük'te Adayımız İçin Canla Başla Çalışacağız

Saadet Partisi Gölcük'te Gelecek Partisi ile güç birliği yaparak ortak adayını açıkladı. Belediye Başkan Adayı olarak Yüksek Makine Mühendisi Mehmet Emin Özçelik aday gösterildi. Milli Yol Partisi Gölcük İlçe Teşkilatı’da adaya destek verecek.

Güden: Gölcük'te Adayımız İçin Canla Başla Çalışacağız

Saadet Partisi Gölcük'te Gelecek Partisi ile güç birliği yaparak ortak adayını açıkladı. 

Belediye Başkan Adayı olarak Yüksek Makine Mühendisi Mehmet Emin Özçelik aday gösterildi. Milli Yol Partisi Gölcük İlçe Teşkilatı’da adaya destek verecek. Toplantısı sonrası haber sitemizi ziyaret eden Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Güden Gölcük'te yerel seçimleri değerlendirdi. 

KARARSI SEÇMEN SAYISI ARTTI

Güden; Seçmen giderek siyasetten ve siyasetcilerden uzaklaşıyor. Türkiye'de halk sadece zam ve ekonomiye odaklı yaşıyor. Siyasetle ilgilenenlerin dışında  yerel seçimlerle vatandaşın hiç ilgi ve merakı yok. Adaletli bir seçim süreci yürütmek için küskün seçmeni sandığa taşımalıyız. 'Amacımız Gölcük'ün hak ettiği hizmeti güvenilir ellere teslim etmektir. Biz bu süreçte Mehmet Emin Özçelik'in en uygun isim olduğuna inanıyoruz. Gölcük halkınında adayımıza sahip çıkıp destek vererek 2024 Mart seçimlerinde bu  birliktelikle en yüksek oyu alacağına inanıyorum dedi. 

ADAYIMIZ İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ 

Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Güden seçimlerde adayımız için canla başla çalışacağız. Çalmadık kapı, girmedik iş kolu sıkmadığımız  el kalmayacak.Her ziyaretimizde İlçe halkımızın sorunlarını dinleyip, çözüm odaklı sahalarda olacağız. Hayır dualarla yola çıkıp , yapılanları, yapılmayanları masaya yatıracağım. İlçemiz için büyük vizyon projelerine destek vereceğiz. Seçim odaklı her daim. Halkın içinde olan siyasi parti olacağız dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *