Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Gönül, Gençleri Çanakkale’ye Uğurladı

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Çanakkale’ye gidecek olan üniversiteli Alperen gençler ile bir araya geldi Cumhur İttifakı AK Parti İz…

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Çanakkale’ye gidecek olan üniversiteli Alperen gençler ile bir araya geldi.

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Çanakkale’ye gidecek olan üniversiteli Alperen gençler ile buluşarak çay sohbeti yaptı. Antikkapı’da gerçekleşen programa başkan adayı Gönül’ün yanı sıra BBP eski İl Başkanı Serhat Duyar da katıldı. Çanakkale yolcusu gençlere Türk Bayrağı armağan ettikten sonra açıklamalarda bulunan Başkan Adayı Gönül, “ Sağlıklı bir gençlik inşa edemezsek yarın o gençler imar ettiğimiz şehirleri imha edebilirler. Gençliği sağlam tutmamız lazım” dedi. Gerçekleşen sohbetin ardından Başkan Adayı Gönül, öğrencileri Çanakkale’ye yolcu etti.

ALPERENLER ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMALI

“Neden Sibel Hanım’a, Cumhur İttifakı’na, AK Parti’ye oy vermeniz gerektiğini sizlere sabaha kadar anlatabilirim” diyerek sözlerine başlayan BBP eski İl Başkanı Serhat Duyar, “Şehit liderimiz nasıl milletinin yanında yer aldıysa bizlerde burada cumhur ittifakının yanındayız. İzmit’te HDP yani PKK’nın siyasi uzantısı neden aday çıkartmadı? Bu sorunun cevabını bence Kocaeli vermeli. Ondan sonra neden cumhur ittifakını desteklediğimiz daha iyi anlaşılır. O zaman Alperen ruhumuz ve kimliğimiz ile bizlere yakışan cumhur ittifakının en fazla oyu almasını sağlamaktır. Alperenler üzerine düşeni yapmalı. 1 Nisan’da Sibel Gönül, İzmit Belediye başkanımız olmalı” şeklinde konuştu.

BİRLİKTE YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

“Çanakkale’yi görmek ve ruhunu bilmek çok önemli. Bu tür gezilerin yapılması da çok kıymetli” şeklinde konuşarak değerlendirmelerde bulunan Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Sağlıklı bir gençlik inşa edemezsek yarın o gençler imar ettiğimiz şehirleri imha edebilirler. Gençliği iyi tutmamız lazım. Bu şehir artık olimpiyatlara sporcu yetiştiren bir şehir haline gelecek. İzmit’imizi sizler ile birlikte yöneteceğiz. Karar mekanizmaları arasında yer aldığınız zaman şehrin sakini olmaktan çıkıp sahibi olacaksınız. Gençlerimizin yüzlerinin gülmesi, geleceklerinden umutlu olması lazım. Bizler gençlerimize her zaman güveniyor ve inanıyoruz. Sizlerin her koşulda yanınızda olacağımıza söz veriyoruz. Bunu yürekten söylüyorum, beni bir anneniz olarak kabul edin. Birlikte yapacak çok işimiz var” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *