Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Gökçe, “İmzaladığınız Sözleşmeler Yerine Getirilecek

“İmzaladığınız sözleşmeler yerine getirilecektir”Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Çenesuyu Dolum Tesisleri’nde işçileri ziyaret etti. Gökçe, “Kalıcı olan devle…

Gökçe, “İmzaladığınız Sözleşmeler Yerine Getirilecek

Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Çenesuyu Dolum Tesisleri’nde işçileri ziyaret etti. Gökçe, “Kalıcı olan devlettir, bizler değil. Ve devlette de devamlılık esastır. Önceki başkan diye bir şey olamaz. Önceki sözleşmeye de sahip çıkacağız, imzaladığınız bütün sözleşmeleri yerine getireceğiz” dedi.

CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, Çenesuyu Dolum Tesisleri’nde işçileri ziyaret etti. İlçe Başkanı Nihat Değer, İlçe Yönetimi ve Meclis Üyesi adaylarının da katıldığı ziyarette Gökçe, değerlendirmelerde bulundu. Gökçe, ziyarette yaptığı açıklamalarda, “Sosyal belediyecilik anlayışımızla hizmet vereceğiz. Özellikle dar gelirli vatandaşlarımıza yönelik projeleri üretip hayata geçireceğiz. Çünkü bize göre belediye sosyal bir kurumdur. Ranta, betona değil, insanlara yatırım yapılmalıdır” dedi.

“HAKKINIZI FAZLASIYLA VERECEĞİZ”

Derince’ye yönelik projeler ve hizmet anlayışı konusunda izleyecekleri yolu açıklayan Gökçe, “Bir toplumun, belediyenin geleceği o bölgenin insanlarıdır. Bizler de önce insana yatırım yapacağız. Tüm projelerimiz insan odaklı olacak. Belediyenin gelir ve giderlerini tüm vatandaşlarımız istediği zaman görebilecek. Sizlerin verdiğiniz vergilerle oluşan belediye bütçesini, denetlemeye de hakkınız vardır. Sizler, yani alın teri ile çalışanlar, bizim için en değerli kişilerdir. Çalışanlarımız fazlasıyla haklarını alacaklardır” dedi.

“FİKİRLERİ YÜZÜNDEN KİMSEYE DOKUNMAYIZ”

Her zaman halkın içinde olacaklarını da söyleyen Gökçe, “Esnafımızın, işçimizin, gençlerimizin, kadınlarımızın her kesimin her zaman yanında olacağız. Belediye personeli bizim vizyonumuzdur, yüzümüzdür. Emanet olarak gördüğümüz çalışanlarımızı mağdur etmeyeceğiz, yüzleri güldüreceğiz. İş güvencesine ayrı önem veriyoruz. Emeğiyle, alın teriyle çalışan kimseye karışmayız. Ben hukukçuyum ve hukuk teminatı da benim için her şeyden önemlidir. Görüşleri yüzünden hiç kimseye dokunmayız. Karakterimize, vicdanımıza ve inandığımız ilkelere uygun olmaz” şeklinde konuştu.

“İMZALANAN SÖZLEŞMELER YERİNE GETİRİLECEK”

Çalışanların alacağının olduğu söylemesi üzerine Gökçe, “Bu zamana kadar ben hep işçilerin haklarını savundum. Devlette devamlılık esastır. Önceki başkan diye bir şey olamaz. Önceki sözleşmeye sahip çıkmalıdır. İmzaladığınız bütün sözleşmeleri yerine getireceğiz. Kalıcı olan devlettir, bizler değil. Biz orada devleti temsil edeceğiz. Kimseyi mağdur etmemek de bizim en asli görevimiz. Maaşlarınızın da düşük olduğunu biliyorum. Buna da en uygun şartlar doğrultusunda bir düzenleme yapılacaktır” diye konuştu. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *