Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Gkd, İmalathanede Çalışan Kadınları Çiçekle Ziyaret Etti

Genç Kocaelililer Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde çalışan kadınları ziyaret ettiler.

Gkd, İmalathanede Çalışan Kadınları Çiçekle Ziyaret Etti

Genç Kocaelililer Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde çalışan kadınları ziyaret ettiler.

Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Sinem Uçan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çalışan kadınları ziyaret etti. Uçan, İZPAŞ İzmit Pişmaniye A.Ş. Kartepe Tesislerini ziyaret ederek, Pişmaniye imalatında çalışan kadınlar ile bir araya geldi. Uçan, kadının toplumun temel yapı taşı olduğunu vurgulayarak, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

İMALATTAKİ KADINLARA ÇİÇEK VERDİ

Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Sinem Uçan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çalışan kadınları ziyaret etti. Uçan, İZPAŞ İzmit Pişmaniye A.Ş. Kartepe Tesislerini ziyaret ederek, Pişmaniye imalatında çalışan kadınlara çiçek verdi. Başkan Ucan Kadının toplumun temel yapı taşı olduğunu vurgulayarak, "Toplumun yapısını güçlendiren, aile birliğinin en önemli unsuru ve toplumun temel taşı Türk kadını ve Türk annesi daima özverinin, sevginin kaynağını oluşturmakta. Bu anlamlı günün vesilesiyle başta şehit annelerimiz olmak tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum." dedi. İZPAŞ İzmit Pişmaniye A.Ş.ortaklarından Uğurcan Üçcan ise Sinem Uçan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

 

 

 

 

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *