Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Eta: Derneğimizin Yeri Olsun İstiyoruz!

Kocaeli Erzurum Aşkaleliler Dernek Başkanı Zülküf Eta ve yönetimi, üyelerini kahvaltıda ağırladı. Başkan Eta, derneğe bir yer satın almak için çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

Eta: Derneğimizin Yeri Olsun İstiyoruz!

Kocaeli Erzurum Aşkaleliler Dernek Başkanı Zülküf Eta ve yönetimi, üyelerini kahvaltıda ağırladı. Başkan Eta, derneğe bir yer satın almak için çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

Kocaeli Erzurum Aşkaleliler Dernek Başkanı Zülküf Eta ve yönetimi üyeleri kahvaltıda ağırladı. Topçular Mahallesi Uygar Sokak’ta bulunan dernek binasında İş İnsanı Kasım Tatar’ın sponsorluğunda düzenlenen kahvaltı organizasyonuna Başkan Zülküf Eta’nın yanı sıra yönetim kurulu ve dernek üyeleri katıldı.

BİZİ BİLEN HERKESİ EL ÜSTÜNDE TUTARIZ’

Gerçekleştirilen toplantıda Erzurumlu hemşehrileri için ellerinden geleni yapmak istediklerini ifade eden Kocaeli Erzurum Aşkaleliler Derneği Başkanı Zülküf Eta, “Kocaeli Erzurum Aşkaleliler Derneğimizde bundan sonraki çalışmalarımız ve izleyeceğimiz yol için kahvaltıda bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Dün olduğu gibi bugünden sonra da 250 üyesi olan Aşkaleliler Derneğimizde istişarede bulunduk. İstişaremizden çıkan sonuç her zaman doğrunun ve haklının yanında olup doğduğumuz şehir Erzurum ve doyduğumuz şehir Kocaeli’ye hizmete devam edeceğiz. Dadaşlarımıza, derneğimize değer ve önem verenin yanında olacağız” dedi.

‘DERNEĞİN BİR BİNASI OLSUN İSTİYORUZ’

‘Dernek binası satın almak için girişimlerde bulunduklarını da söyleyen Başkan Zülküf Eta, “Derdimiz öncelikle kendimize ait bir yer satın almaktır. Sonrasında işsiz gençlerimize iş imkânı verip ayrım yapmadan hizmet veren herkese desteğimiz sonsuz devam edecektir. Dadaş hemşehrimiz nerede biz de oradayız. Kimseye ne boş yere alkış tutmayacağız. Boş yere umut vermeyeceğiz. Her zaman dik duracağız, düz yürüyeceğiz. Doğrudan yana olacağız. Dadaşlara gerektiği şekilde değer verene biz de değer vereceğiz. İstişare kahvaltımıza katılım sağlayan tüm üyelerimize dadaş hemşehrilerimize ve bu programa sponsor olan İş İnsanı Kasım Tatar Bey ile emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *