Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Esnaf Kahvaltısında Yer Gerginliği

İzmit Belediyesi ve Pazarcılar Odası’nın işbirliğinde düzenlenen kahvaltı programında pazarcı esnafı Emin Ersin, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a ve İzmit Belediye Başkan…

İzmit Belediyesi ve Pazarcılar Odası’nın işbirliğinde düzenlenen kahvaltı programında pazarcı esnafı Emin Ersin, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a ve İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç’a tepki gösterdi.

Kahvaltı programının başlamasının ardından pazar esnafı Emin Ersin, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a ve İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç’un yanına gelerek tepki gösterdi. Pazarcılara yer dağılımı konusunda haksızlık yapıldığını iddia eden esnaf Emin Ersin’i Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın sakinleştirdi. Pazar esnafı Emin Ersin’i dinle zabıtaların odasında dinleyen Büyükakın programdan kısa süreliğine kahvaltı yapmadan ayrıldı.

‘BABAM ÖLSÜN, REİS ÖLMESİN’

Pazar esnafı Emin Ersin, “Nevzat Doğan’ı 5 aydan beri burada ilk defa görüyorum. Ben 16 sene Reise oy vermişim. Benim babam ölsün, Reis ölmesin. Beni bu Nevzat Doğan, Ak Parti’den soğuttu. Böyle bir şey var mı? Benim 4 tane yerim var, bebek gibi yerlerim. Bir tane şikayetim yok. Niye verdiler Emin Ersin konuşmasın diye. Ama benim bu arkadaşlarım açamıyor. Burası Güray Oruç’un babasının yeri değil. Güray Oruç denen şahıs bizim burada kalbimizi söktü. Ben kendisini hiç tanımam” dedi.

BÜYÜKAKIN ESNAFIN DERDİNİ DİNLEDİ

Gerginlik sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, “Buradayım” diyerek esnafa seslendi. Esnaf Emin Ersin, Güray Oruç’a “Burası senin babanın tarlası değil” dedi. Oruç, “Emin abi bak biz birbirimizi tanımıyoruz. Burada bir ortam var. Tahir Büyükakın seni de beni de bir yere çağırsın sen benimle ilgili olan sorunlarını anlat. Diğer esnaf arkadaşların da derdi varsa onları da konuşalım” dedi. Oruç’un sözleri üzerine Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç ve esnaf Ersin Emin başka bir alana gitti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *