Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Eski Kaptanları Taraftarla Kahvaltıda Buluşturdu

İzmit Belediyesinin düzenlediği 2. Kocaelispor Bilgi Yarışması’nda eski kaptanlarla kahvaltı kazanan taraftarlar, Kocaelispor’un eski futbolcuları Nuri Çolak, Hamza Mutlu v…

Eski Kaptanları Taraftarla Kahvaltıda Buluşturdu

İzmit Belediyesinin düzenlediği 2. Kocaelispor Bilgi Yarışması’nda eski kaptanlarla kahvaltı kazanan taraftarlar, Kocaelispor’un eski futbolcuları Nuri Çolak, Hamza Mutlu ve Cem Sinan Vergül ile Gülümse Kafe’de bir araya geldi

İzmit Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nda ilk üç soruyu doğru bilerek Kocaelispor’un unutulmayan futbolcularıyla kahvaltı yapma fırsatı yakalayan yarışmacılar, camiada iz bırakan isimlerle kahvaltıda bir araya geldi. Yarışmacılar, İzmit Belediyesinin Yahya Kaptan’daki sosyal tesisi Gülümse Kafe’de efsane kaptanlardan Nuri Çolak, Hamza Mutlu ve Cem Sinan Vergül ile buluşarak pazar kahvaltısı yaptı.

ESKİ ANILARI PAYLAŞTILAR

Kocaelispor tutkunlar; Emre Sürek, Ongan Uzunoğlu, Orkun Çakar, Hikmet Korkut ve Handan Kırbaş kaptanlarla keyifli saatler yaşayan taraftarlar oldu. Kocaelispor’un efsane futbolcuları attıkları gollerden, kazandıkları kupalardan bahsederek Kocaelispor ile birlikte yaşadıkları anıları hem yeniden yaşadı, hem de taraftarlarla paylaştı. Taraftarlar da kaptanlarla birlikte unutamayacakları bir gün yaşadı.

İZMİT BELEDİYESİ İLE BİR İLK

Gülümse Kafe’deki kahvaltıda bir ilk de yaşandı. 290’dan fazla formasını giydiği Kocaelispor’a, 1996-1997 Türkiye Kupası finali ikinci maçında unutulmaz golü atarak kupayı kazandıran ve 2001-2002 Türkiye Kupası’nı da kaptan olarak havaya kaldıran Nuri Çolak ile 2007-2019 yılları arasında Kocaelispor ile amatör lig dâhil tüm liglerde mücadele eden ve 5 sezon kaptanlık yapan Hamza Mutlu ilk defa bir araya geldi.

EGLENCELİ BİR GÜN GEÇİRDİK

Kahvaltı sonrasında açıklamalarda bulunan eski kaptan Nuri Çolak, “Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’na katılan arkadaşlarımızla güzel bir kahvaltı etkinliğinde bir araya geldik. Eğlenceli ve keyifli bir gün geçirdik. Kocaelispor ile ilgili bol bol konuşma fırsatımız oldu. Çok güzel bir bilgi yarışmasıydı. Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’i bu yarışmadan dolayı kutluyorum” şeklinde konuştu.

MUTLU: ÇOK GÜZEL YARIŞMA

Unutulmayacak isimlerden biri olan Hamza Mutlu ise “Kocaelispor tarihiyle ilgili düzenlenen bilgi yarışması sonrası yarışmacılarla bir araya geldik. Güzel anılarımızı tekrar tazeledik. Böyle güzel organizasyonların devam etmesini diliyoruz. Kocaelispor Bilgi Yarışması, kulüp tarihini yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak adına çok önemli. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *