Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Erzurumlular Vakfından Anlamlı Ziyaret!

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle açılışı yapılan Şehit Yakınları ve Gaziler Kültür Evi Hizmet Binası’na özel ziyaretçileri vardı.

Erzurumlular Vakfından Anlamlı Ziyaret!

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle açılışı yapılan Şehit Yakınları ve Gaziler Kültür Evi Hizmet Binası’na özel ziyaretçileri vardı.

Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Ahmet Önal ile beraberindeki vakıf yöneticileri, mütevelli heyeti üyeleri ve bazı derneklerin başkanları, Şehit Yakınları ve Gaziler Kültür Evi Hizmet Binası’nda Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Şaban Arlı ile bir araya geldi.

MANA YÜKLÜ BİR PROJE

Aynı zamanda şehit Emre Kaan Arlı’nın babası olan Şaban Arlı’nın yakından ilgilendiği Erzurumlular, açılış sonrasında ziyaret ettikleri hizmet binasının görkemli haline hayran kaldıklarını ve şehitlerimiz için böylesine mana yüklü bir projenin hayata geçirilmiş olmasından dolayı duydukları memnuniyeti de dile getirdi.

ÖNAL MEKANI ÇOK BEĞENDİ

Dernek başkanı Şaban Arlı tarafından yapılan sohbetin ardından binayı gezen Vakıf Başkanı Ahmet Önal, “Çok güzel ve anlamlı bir fikir olarak ortaya çıkan mekanın dizaynı da çok güzel olmuş. Şehitlerimizin ve gazilerimizin böylesine bir yapı ile düşünülmüş olması ayrıca bir incelik. Emeği geçenleri kutluyorum, teşekkür ediyorum. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ARLI MEMNUN KALDI

Konukları ile yakından ilgilenen Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Şaban Arlı ise, “Burası çok güzel ve bize hitap eden birmekan oldu. Bizler de çok memnunuz. Hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi ve Erzurumlular Vakfı yöneticilerine destek ziyaretleri için teşekkür etti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *