Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ercan: Örgüt sonucu sahiplenecek!

CHP İzmit ilçe başkanlığının ön seçim yarışında konuşan İlçe Başkanı Gökhan Ercan, “Ön seçim kararının alınmasından dolayı gayet mutluyuz. Örgütümüz sonucu sahiplenecektir” dedi. Cumhuriyet Halk Partisinde ön seçim heyecanı sürüyor.

Ercan:  Örgüt sonucu sahiplenecek!

CHP İzmit ilçe başkanlığının ön seçim yarışında konuşan İlçe Başkanı Gökhan Ercan, “Ön seçim kararının alınmasından dolayı gayet mutluyuz. Örgütümüz sonucu sahiplenecektir” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisinde ön seçim heyecanı sürüyor. Adayların yoğun talebine karşılık genel merkezin aldığı karar ile İzmit’te ön seçim kararı alınmıştı. Buna göre bugün sabah saatlerinde başlayan ön seçim heyecanı akşam 17.00’ye kadar sürecek.

‘MUTLUYUZ’

Seçim atmosferini değerlendire İlçe Başkanı Gökhan Ercan, “Çok güzel bir atmosfer var. Erken saatlerde olmasına rağmen katılım gayet güzel gidiyor. Öğleden sonra daha da artacağını düşünüyorum. Demokrasi şöleni. İlk günden söylediğimiz gibi partilimizin, üyemizin içinde olmayacağı hiçbir organizasyonun içinde olmayacağız dedik. Bununda ilk örneği ön seçim olarak belediye başkan adayımızın belirlenmesi sürecini ön seçim olarak partilimizin önüne geldi. Bu yüzden gayet mutluyuz. Sonucun örgüt tarafından sahiplenileceğine inanıyoruz” diye konuştu. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *