Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

‘En Tatlı Festivalde’ Pişmaniye Sıra Gecesi Beğeni Topladı

12. Uluslararası İzmit Pişmaniye, Müzik ve Dans Festivalinin ikinci gününde pişmaniye sıra gecesi düzenlendi. Sıra gecesi renkli anlara sahne oldu. İzmit Belediyesi ile ilgili kurum ve kuruluşların ortaklığıyla organize edilen 12.

‘En Tatlı Festivalde’ Pişmaniye Sıra Gecesi Beğeni Topladı
12. Uluslararası İzmit Pişmaniye, Müzik ve Dans Festivalinin ikinci gününde pişmaniye sıra gecesi düzenlendi. Sıra gecesi renkli anlara sahne oldu.
 
İzmit Belediyesi ile ilgili kurum ve kuruluşların ortaklığıyla organize edilen 12. Uluslararası İzmit Pişmaniye, Müzik ve Dans Festivali bütün heyecanı ile devam ediyor. Birçok etkinliğe sahne olan festivalin ikinci günü geride kaldı. Festivalin ikinci gününde pişmaniye sıra gecesi düzenlendi. İzmit Kent Meydanı’nda gerçekleşen sıra gecesinde hem çiğ köfte yapıldı hem de pişmaniye çekildi. 
 

RENKLİ ANLARA SAHNE OLDU

 
Ustaların elinden çıkan pişmaniye ve çiğ köfte vatandaşların beğenisini topladı. Başkan Fatma Kaplan Hürriyet’in de katıldığı sıra gecesinde türküler de söylenip oyun havaları oynandı. İkinci gün etkinlikleri Hüsnü Şenlendirici konseri ile devam etti.
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *