Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Emeklilerle Gülümse Kafede Bir Araya Geldi

Yahya Kaptan Mahalle Muhtar adayı Aliye Hale Meriç'e destekler sürüyor. Meriç dur durmak bilmeksizin kapı kapı dolaşıp mahalle sakinlerinden destek istiyor. Hatfa İçinde Gülümse kafede emeklilerle bir araya gelen Meriç'e ilgi ve destek büyük oldu.

Emeklilerle Gülümse Kafede Bir Araya Geldi

Yahya Kaptan Mahalle Muhtar adayı Aliye Hale Meriç'e destekler sürüyor. Meriç dur durmak bilmeksizin kapı kapı dolaşıp mahalle sakinlerinden destek istiyor. Hatfa İçinde Gülümse kafede emeklilerle bir araya gelen Meriç'e ilgi ve destek büyük oldu. Emeklilerin isteklerini dinledi. 

Yerel seçimlere artık neredeyse bir ay kaldı. Seçim sahada giderek hareketlenirken Yahya Kaptan'ın kadın Mahalle Muhtar adayı Aliye Hale Meriç de seçim çalışmalarına hız verdi. Her gün çarşı, pazar, esnaf ziyaretleri yaparak mahalle sakinlerinden destek istedi.  Meriç kış mevsiminde bahar havası yaşayan Yahya Kaptan Gülümse kafede oturan zaman geçiren emekli ve ev hanımlarıyla bir araya geldi. Gülümse kafede mahallenin sorunlarını konuşup öneriler aldı. Öte yandan muhtar seçildiği taktirde muhtarlık konağını aktif  hale getirerek, emeklilerin vakit geçirebileceği lokel kurulması içinde gerekli girişimde bulunup kültür gezileri organizasyonu yapacağını ifade etti. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
2 kişiden 2 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *